Wpis z mikrobloga

dziewczyna wyszła dziś na miasto z koleżankami z pracy, ja nie mogłem dołączyć bo przygotowuję się do ważnego egzaminu.

Na pytanie co robi i czy już wróciła odpisała mi że właśnie tańczą z Hiszpanami XD. Czy polki mają w ogóle jakiś inny pomysł na spędzanie czasu na mieście?

Drugie pytanie, czy robiłaby to samo gdybym ja tam był? Prawdopodobnie nie, a więc wie że to nie jest coś z czym czułbym się ok, ale aktualnie korzysta z okazji.

Sytuacje takie jak ta, zawsze nasuwają mi myśl, że jest taka sama jak wszystkie, mimo, że wmawiam sobie że nie..

#p0lka
  • 24
@kosmita: tak to jest jak się zapomina o ważnej radzie Freda z "chłopaki nie płaczą"

Babę trzeba trzymać krótko (zwłaszcza na początku). Jeśli ktoś tego nie rozumie, to będzie rogaczem i potem robiąc swojej kobiecie minetke będzie mimowolnie wylizywal hiszpańską spermę ¯\(ツ)/¯
@synbialasa:
Przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja bym nie tańczyła z obcymi typami i nie chciałabym żeby mój tańczył z obcymi typiarami
No chyba że to takie grupowe tańce że wszyscy w kółku i każdy sam tańczy, ale na bank były przzytulasy i umizgi
BLEEEEEEEE
Jeśli za jakiś czas ogłosi, że jest w ciąży, to bądź czujny. Pamiętaj o domniemaniu ojcostwa z kodeksu rodzinnego i opiekuńczego oraz o testach na ojcostwo. A potem ewentualnie prawnik. p0lkość to nienormalność. Pozdro szejset ( )