Wpis z mikrobloga

Jako, że na wykopie można od pewnego czasu zaobserwować tzw. przebudzenie normictwa będące rezultatem wykluczenia normanów z rynku seksualnego w skutek hipergamii samic #!$%@?ącej w tempie Usaina Bolta proponuję przegrywom teraz odbić piłeczkę i udzielać im tych samych #!$%@? wartych rad które oni wciskali niedawno przegrywom tj.:

-weź prysznic
-miej ciekawą osobowość
-wyjdź z domu

xD

#rozwojosobistyznormikami #blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
JanRouterTrzeci - Jako, że na wykopie można od pewnego czasu zaobserwować tzw. przebu...

źródło: obraz_2023-12-03_175252606

Pobierz
  • 18
@JanRouterTrzeci: Bo ludzi generalnie nie obchodzą problemy które ich nie dotyczą. Jak ludzie z niższym smv gadali, że robi się źle to normik wyzywał takie osoby od przegrywów, incelów, że problem jest w nim, że powinien wyjść do ludzi. A jak problem zaczyna dotyczyć normików to znowu ci lower tier normicy są ciśnięci przez upper tier normików że coś z nimi nie tak xD

Dojdzie do takiej sytuacji że problem zacznie
@JanRouterTrzeci: I co zresztą widać na wykopie i ogólnie na świecie - redpill, mgtow czy blackpill to są ruchy reaktywne do feminizmu. Im bardziej będzie toksyczny feminizm rósł tym bardziej będzie rósł redpill, mgtow etc. Kobiety będą egoistkami, faceci też będą egoistami bo stwierdzą, że im się związki nie opłacają i będzie się to nakręcać.
Byle od dziwek niech się trzymają z daleka bo kolejny rynek spermiarstwem #!$%@?ą. Akurat o to się zbytnio nie martwię bo w rozumieniu normika dziwka to HIV i alfons z klamką za drzwiami xD


@JanRouterTrzeci: Nie wiem czy tak jest. Raz jak mieszkałem w warszawie to chciałem iść na dziwkę to były tak zajęte że mi nie odpisywały. Myślę ten rynek też wyparuje/zepsuje się do końca.

Powiedzmy, że średnia cena za
Byle od dziwek niech się trzymają z daleka bo kolejny rynek spermiarstwem #!$%@?ą. Akurat o to się zbytnio nie martwię bo w rozumieniu normika dziwka to HIV i alfons z klamką za drzwiami xD


@JanRouterTrzeci: za późno dzięki onlyfansom czy innym kamerkom te mogą zarabiać na samym pokazywaniu dupy bez kontaktu fizycznego z przegrywami.
Czy to pocieszanie sie problemami normikow to nie jest cope? Cos mi sie wydaje, ze jakos tam sobie poradza i zadnej wielkiej antyfeministycznej reakcji nie bedzie. A szkoda.


@slabart12: Moim zdaniem to nie jest cope ale mogę ofc copować. Poza tym ja sam uważam się za lower tier normika a nie typowego przegrywa, bardziej mentalcela czyli gdyby nie problemy z banią to by moja sytuacja inaczej wyglądała.

Co do reakcji antyfeministycznej
@janciopan: No ja w sumie tez jestem mentalcelem. Zyje na uboczu spoleczenstwa, wiec nie wiem jak to tam w realu wyglada, ale wykopem to sie chyba nie ma co za bardzo kierowac. Zobaczymy za 5-10 lat jak sie to wszystko potoczy i czyje prognozy sie sprawdza.
@slabart12:

Zobaczymy za 5-10 lat jak sie to wszystko potoczy i czyje prognozy sie sprawdza.

Nigdy nie będziesz miał jakiś super twardych danych bo nikt polskiego rynku matrymonialnego ani seksu polaków rzetelnie nie bada.

Rzetelne dane to ilość rozwodów do zawieranych małżeństw (ale coraz więcej jest związków nieformalnych)
i dzietność.

Jak dzietność u nas będzie cały czas spadać to imo znaczy, że się pogarsza, reszta wskaźników? To raczej bardziej intuicja.
janciopan - @slabart12: 
 Zobaczymy za 5-10 lat jak sie to wszystko potoczy i czyje p...

źródło: Liczba-urodzen-w-Polsce-w-latach-2011-2023-2

Pobierz
@janciopan: @JanRouterTrzeci teraz tak w sumie pozostała jedna dodatkowa kwestia. Jako że w tym całym kursie jaki jest obrany przez społeczeństwo niektórzy ludzie byli przed tym wszystkim, to jak do kolejnych zmian się dostosować? Jak należy się ustawić żeby znowu byc beficjentem zmian i najszybciej się przystosować do tego co będzie za nast. 5 lat? Bo uważam że singielstwo #!$%@? w kosmos.
Czyli co, tak jak kiedyś zaczęto używać Zalando, potem
@JanRouterTrzeci: 2017 był 6 lat temu, a niedługo stuknie 7
więc chłop który wtedy miał 23, teraz ma 30
a jeżeli wtedy miał 30, to teraz ma 37
a jeżeli wtedy miał 37, to teraz ma 44

no chyba jest jakaś różnica?
niech podbija do lasek w swoim wieku to na dłużej mu wystarczy paliwa