Wpis z mikrobloga

Czas zaakceptować fakt, że na tinderze nikogo się nie znajdzie nie będąc Chadem
Teoretycznie mógłbym jeszcze zrobic sobie te sesje zdjęciowa + jakieś przeróbki żeby wyglądać dużo lepiej niż w rzeczywistości ale jaki to ma sens ? Czym to się różni od wielorybów które ukrywają,że w rzeczywistości ważą +20kg aniżeli na zdjęciach?
Myślę tylko co dalej ?
-Konto na badoo ? Tylko niby dlaczego tam ma być lepiej ?
-Zaczepianie kobiet na ulicy ?
-Zaczepianie na fb /instagramie ?
-Chodzenie samemu po barach ?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #depresja #samotnosc #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 52
@PanHaroldHe:
mylisz pojęcia i to bardzo, jak niby zaczepienie kogoś na ulicy i wyrażenie chęci poznania jest spermiarskie? xD przecież to najbardziej naturalna i najlepsza forma poznawania nowych kobiet, zobaczysz dziewczynę która Ci się podoba, złapiecie kontakt wzrokowy mijając się i co nie podejdziesz bo to nie jest "kolejka gdzieś"?
@Maxior99: a co zrobisz? Setny raz będziesz zagadywał do dziewczyny w klubie albo na tinder żeby znów dostać kosza. Dobra opcja to divy albo może po 40 do seksu czasami wyjść na miasto
@oonn32: nie rozumiem co zrobie?
Będę próbował wszystkiego jeżeli już się totalnie nic nie uda to magik
Ja przez psychotropy mam niskie libido więc nie chodzi mi o sam sex
@Maxior99: chyba trzeba sobie jawnie powiedzieć, że podryw w internecie na portalach do tego detykowanych to jest przeżytek - absolutnie nic tam się nie dzieje, tylko frustracja wpada + traci się kasę na premium żeby finalnie mieć pary z laskimi nieatrakcyjnymi albo odklejonymi borderkami

a na ulicy nawet w zimie tyle pięknych dziewczyn w wielkim mieście, albo nawet nie ultra ładnych ale jakichś sympatycznych, co im dobrze z oczu patrzy ...
przecież to najbardziej naturalna i najlepsza forma poznawania nowych kobiet, zobaczysz dziewczynę która Ci się podoba, złapiecie kontakt wzrokowy mijając się i co nie podejdziesz bo to nie jest


@olek1239871: to jest totalna abstrakcja dla 99% mężczyzn i takie są fakty - jeszcze jak jest jakiś kontekst typu jesteście w tej samej szkole językowej na zajęciach / jesteś w poczekalni u dentysty / ona czyta książkę w parku a Ty przechodzisz
Za dużo wymagasz :) zabardzo idealizujesz związek i dziewczyny myślisz że czady budują jakieś związki poprostu fajnie spędzają czas z drugą osobą nie możesz za darmo to musisz zapłacić, tak samo jak nie każdy będzie milionerem, większość musi pracować i żyć z miesiąca na miesiac
@Maxior99: IMO, badoo jest znacznie gorsze od tindera.

Polecam po prostu odpuścić. Zawsze zostają dobre dziwki z trochę wyższej półki cenowej w razie czego. Związek nie jest dla każdego w obecnym, wadliwym systemie społeczno-politycznym. Podczas gdy Ty się starasz i wypruwasz z siebie żyły jakiś szczerbaty i dynamiczny sebek rucha sobie juleczkę 7-8/10 bez większego problemu ¯_(ツ)_/¯
@oonn32: byłem w związku I byłem wtedy szczęśliwy. Niczego nie idealizuje po prostu dla mnie potrzeba Bliskości jest tak samo niezbędna jak to by zaspokoić głód
@Pharos mam pary
@D00msday No nie potrafię sobie odpuścić. Nie potrafię żyć w samotności- takie życie to nie jest życie to wegetacja