Wpis z mikrobloga

Czas zaakceptować fakt, że na tinderze nikogo się nie znajdzie nie będąc Chadem
Teoretycznie mógłbym jeszcze zrobic sobie te sesje zdjęciowa + jakieś przeróbki żeby wyglądać dużo lepiej niż w rzeczywistości ale jaki to ma sens ? Czym to się różni od wielorybów które ukrywają,że w rzeczywistości ważą +20kg aniżeli na zdjęciach?
Myślę tylko co dalej ?
-Konto na badoo ? Tylko niby dlaczego tam ma być lepiej ?
-Zaczepianie kobiet na ulicy ?
-Zaczepianie na fb /instagramie ?
-Chodzenie samemu po barach ?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #depresja #samotnosc #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 52
@Maxior99 normalnie do klubu sie idzie w weekend, tam jest najwiecej samotnych dziewczyn, ktore szukaja faceta. Siadasz przy barze i patrzysz czy jakas laska cie obczaja, jak sie jakas gapi to podbijasz i zagadujesz. To nie jest rocket science, jak ktoras bedzie zainteresowana tak na maxa to nawet zacznie sie krecic w klubie niedaleko ciebie, zeby Ci latwiej bylo zagadac. Jak wygladasz w maire poprawnie i umiesz sie ubrac, pokaz jeszcze dobry
@Maxior99 Jak chcesz sukcesu na tinderze to pokazujesz na fotkach nie tyle siebie a swoj styl życia, ktory mozesz zaoferowac. Tam sa dziewczyny ktore chca przygód, pokaż na fotkach jakiego rodzaju przygode oferujesz. Chad ma cialo boga i oferuje wlasnie swoje cialo. Ja na tinderze oferowalem imprezowo, narkotykowo, festiwalowy styl życia u tez problemu nie bylo zeby jakas poznac na imprezowanie i ruchanie. Innym razem pokazywalem na fotkach podroze z namiotem i
@Czekolatka: na silowni zdecydowana większość to faceci + nie chce zagadywać tam bo jak dostanę kosza to będę czuł się już nieswojo w tym miejscu
Do klubu pójdę chyba dziś spróbować, pewnie nic nie wyjdzie ale co mam do stracenia?
@Czekolatka ja na tinderze mam foty z wakacji
@Maxior99 jak laska na siłce ktorys raz juz sama podchodzi, zeby pocwiczyc obok ciebie to jasny sygnal. Warto flirtowac z kazda kobieta jaka napotykasz w zyciu, dla sportu ze stara, mloda, brzydka, gruba, ladna. Jak sobie wyrobisz nawyk to pozniej tylko wybierasz z nich te, ktore flirtem odpowiadaja. W ten sposob nie wprost, ale sprawdzasz ktora jest chetna, bez zadnych kosztow i odrzucenia. Jak Ci sie podoba jakas, ktora tez bedzie z
@Czekolatka: No na siłce to się koncentruje na treningu
Może stworzysz jakiś osobny wpis jak Ty flirtujesz? Na tagu same przegrywy jak ja narzekają więc byłaby to jakaś wartość dodana
@dzikop: jakiej pracy, jak tu ludzie są z IT często gdzie 90% to programiści a większość pracy jest zdalna, świetne warunki do poznawania ludzi a tym bardziej kobiet xd
@Czekolatka: haha sorry ale Ty opowiadasz w tym momencie fabułę "californication" a nie realia 35 - 40 latka w PL.

W tym wieku już znajomi pożenieni, Ty pracujesz zdalnie, może sobie tam biegasz albo ćwiczysz na siłce ale to żeby nie być ulańcem a nie top forma i wywalona klata, pracujesz zdalnie i rozwijasz swoje mniej lub bardziej kosztowne pasje (dla jednego fotografia, dla innej osoby lego, dla kolejnej podróże), klikasz
@Dietetyq w wieku 35-40 powinna byc właśnie życiowa forma. Jak cwiczysz tylko po to zeby nie byc ulancem to jestes przecietniak i przecietniak w zyciu zostaniesz do konca. Kazdy ma inne priorytety. Jak chcesz laske zeby rodzine zalozyc to moimi radami tez spokojnie zbajdziesz. Powodzenia.
na silowni zdecydowana większość to faceci + nie chce zagadywać tam bo jak dostanę kosza to będę czuł się już nieswojo w tym miejscu


@Maxior99: pewnie masz multisporta z roboty to co szkodzi raz pojsc na inna silke?