MaiLoss22 MaiLoss22 30.11.2023, 22:14:09 0 + #teczowepaski Czy uważasz większość ekstrawertyków za egocentrycznych dupków? Tak 52.5% (31) Nie 47.5% (28)
NaczelnyAgnostyk NaczelnyAgnostyk 30.11.2023, 22:15:14 via Wykop 3 + @MaiLoss22: ktoś chyba kosza dostał
N.....i konto usunięte 30.11.2023, 22:24:02 via Wykop 1 + @MaiLoss22: Nie no, są też tacy pozytywni co się starają żeby inni dobrze się bawili i wgl.
Precypitat Precypitat 01.12.2023, 06:30:11 via Wykop 1 + @MaiLoss22: na ogół introwertycy to egocentryczne dupki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MaiLoss22 MaiLoss22 01.12.2023, 17:07:29 via Wykop 0 + @Precypitat: Ja jestem intro i nie jestem ????
Precypitat Precypitat 01.12.2023, 17:10:54 via Wykop 0 + @MaiLoss22: tzn. że nie mieścisz się w "na ogół" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy uważasz większość ekstrawertyków za egocentrycznych dupków?
Komentarz usunięty przez autora