Wpis z mikrobloga

komiksy internetowego faszysty zbierają mnóstwo plusów na wykopie? stare, znałem xD jeszcze żeby to błyskotliwe było

@ananasowy: trzeba go aresztować go za mowę nienawiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Metzger3: jesteś równie błyskotliwy co jego komiksy. Nikt nie chce go aresztować, ani srającego pod siebie w piwnicy mirka-rasistę też nie. Żyjecie w oblężonej twierdzy, prawaczki, dotknijcie trawy i nie dajcie się tak wodzić za nos, bo mi was szkoda, a to nieprzyjemne uczucie.
  • Odpowiedz
@ananasowy przecież ten komiks to idealne podsumowanie tego co się dzieje na zachodzie. Ostatnio w Irlandii zadzgali dzieciaka to rząd chcial ograniczyć wolność słowa żeby nie urazić nachodzcow
  • Odpowiedz
przecież ten komiks to idealne podsumowanie tego co się dzieje na zachodzie


@kamiyama89: raczej postrzeganie świata poprzez dopasowywanie sobie "faktów" pod narrację (prawica jest mistrzem w życiu w urojeniach/fejk niusach)
  • Odpowiedz
O nie, komiks niefajny, bo mi się autor nie podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@suweren_sudoku: no... tak. Każdy tak ocenia świat, ja, ty i inni. Nie podoba mi się autor negujący holokaust i nawołujący do eksterminacji całych grup społecznych. Na głowę upadłeś, że trzeba ci tłumaczyć, czemu mi to nie pasuje, podczas gdy mój pradziadek był w obozie? Prawica to serio ma gwóźdź w mózgu i
  • Odpowiedz
@ananasowy Przecież faktem jest, że media głównego nurtu i wielu polityków nazywa protestujących skrajną prawicą, sugeruje odebranie socjali, więzienia, a niektórzy nawet sugerują strzelanie im w głowy.
A podczas protestów BLM media głównego nurtu jak i politycy nazywali protesty spokojnymi i ruch ogólnie wspierali.

W pierwszym przypadku ofiarami byli biali, a w drugim przypadku ofiarami był murzyn. Ot różnica.

@ananasowy @SirSherwood Nie obchodzą mnie interesy żydów ani nie jestem
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Większego XD dawno nie czytałem. Lewica i Izrael xDDDDDDD ja rozumiem, że każdy czasem palnie głupotę, ale brachu... A to uważanie siebie za białego, co wnioskuję z twojego komentarza, to jeszcze większa beka.
  • Odpowiedz
@ananasowy:

Lewica i Izrael

Gdzie ja napisałem Izrael? Ja piszę o żydostwie. Lewacy dobrze dbają o ich interesy.

A to uważanie siebie za białego, co wnioskuję z twojego komentarza, to jeszcze większa beka.

Beka to z ciebie ojkofobie.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: Ale ty typie rozumiesz że słowianie nie są uznawani za białych xDDD Jak posiedzisz chwile na grupkach z trumpcelami i innymi takimi spierdoksami to szybko to zrozumiesz

Nie obchodzą mnie interesy żydów ani nie jestem przeciwny wolności słowa


Bo w holokauście gineli tylko żydzi xDDD Pierwsze, cała masa nie żydowskich polaków zgineła w obozach, drugie, ci żydzi to byli polscy żydzi, więc polacy. Ten twój pokomuszy/pozaborczy antysemityzm weź z
  • Odpowiedz
Beka to z ciebie ojkofobie.


@suweren_sudoku: ja jestem turbo-patriotyczny akurat, dlatego oburza mnie nazywanie Polaków białymi, bo to chichot historii, tacy naziści atakowali nas właśnie za to, że wg nich nie byliśmy biali, a w Ameryce w latach 60 korzystałbyś z miejsc dla "kolorowych". Sam koncept białej rasy to domena gnębiących nas Germanów tak historycznie. My zawsze byliśmy Polakami i w różnych okresach naszej kultury albo nawiązywaliśmy do Sarmacji albo
  • Odpowiedz
@SirSherwood

Ale ty typie rozumiesz że słowianie nie są uznawani za białych

Przez niemal każdego na zachodzie są. Według wyborców Trumpa również.
@ananasowy
Naziści atakowali nas, bo chcieli nas podbić. A w tle propaganda, ale o tym, że nie jesteśmy aryjczykami, a
  • Odpowiedz
My zawsze byliśmy Polakami i w różnych okresach naszej kultury albo nawiązywaliśmy do Sarmacji albo w okresie późniejszym od romantyzmu w górę do Słowiańszczyzny, jeśli już chcemy mieć jakieś nasze mity narodowe.


@ananasowy: Czysta prawda. Wkurzają mnie te nowe fajnoprawaki co biorą propagande zachodniej prawicy i przyszywają ją jako swoją. Jak chcesz być prawakiem i nacjonalistą to z panem Bogiem, ale bądź polskim co szanuje żydów, jest za decentralizacją i gada o sarmatach, a nie #!$%@? z połykiem kiełbe anglosaskim ideom xD

Przez niemal każdego na zachodzie są. Według wyborców Trumpa
  • Odpowiedz