Wpis z mikrobloga

ehh mam poczucie, że internet mi odjeżdża :( , przynajmniej na tych stronach gdzie ostatnio bywałem w celach czysto rozrywkowych, typu wykop, reddit, jbzd, programmersi.

- problemy, które już mnie nie dotyczą (finansowe, matrymonialne, jakieś podwyżki czegoś tam, ceny czegoś tam chvje muje, już od dawna nawet nie sprawdzam co ile kosztuje. Żyję w szczęśliwym związku, nigdy nie miałem problemów z kobietami itd.)
- memy, które przestają być śmieszne, przeklejone po raz milion, albo oparte na sytuacjach tak przervchanych, że już dawno nie śmiesznych;
- gorące na wykopie, które mimo poblokowania setki tagów nadal wydają się takie miałkie, mało ciekawe, mało śmieszne. Ten sam mem przeklejony po raz dwudziesty ponownie na szczycie gorących. Kvrwa i to są ci sami ludzie, którzy śmieją się ze swoich starych, którzy oglądają kabarety;
- wszystkie te strony zdominowane przez +/- 18-22 letnich prawiczków, sfrustrowanych, znudzonych trolli, którzy w dupie byli, gówno widzieli, nic nie zarobili, na niczym się nie znają, a mądrzą się i wypowiadają w obszarach, o których nie mają zielonego pojęcia, bo przeczytali opinie innych podobnych kretynów, a 90% dyskusji polega na tym kto z kogo szybciej zrobi głupka i kto komu lepiej dopyerdoli.

Powoli czuję, że przestaję tu pasować i trzeba będzie sobie zrobić dziecko i przerzucić się na grupy fejsbukowe dla ojców gadać o kolorach kupek swojego bachora, czy chvj wie co.

Na tiktoku nigdy nie byłem, na instagramie to tylko jak zabłądziłem, albo jak kobieta mi wysłała link do jakiegoś śmiesznego filmiku z kotkiem.

Ehh nie ma miejsca w internecie dla wykształconych, zarobionych finansowo 30+ latków, spełnionych seksualnie, w szczęśliwych związkach, którzy też chcą się pośmiać, popyerdolić głupoty i zrelaksować pomiędzy kolejnymi callami i wypchniętymi porcjami kodu.

Nie pamiętam dnia kiedy po raz ostatni wszedłem na sfd, gdzie kiedyś potrafiłem tam siedzieć codziennie po 1-2h.
Tak samo pewnie nie będę pamiętał kiedy wejdę na wykop po raz ostatni.

ps. uprzedzając debilne docinki na poziomie ww. typu "to nie wchodź jak ci nie pasuje" odpowiadam z góry "gnoju, jak ja pisałem pierwszy post na wykopie (tak, to nie jest moje pierwsze konto geniuszu) to ty pewnie lepiłeś bałwany ze swojego gówna, więc tak, mam prawo wyrazić swoją opinię na ten temat zanim przerzucę się na grupy fejsbukowe dla młodych ojców czy chvj wie co."

#wykop30plus #wykop30club #wykop30plusclub #zalesie #przegrywpo30tce #internet #opinia
LezliNilsen - ehh mam poczucie, że internet mi odjeżdża :( , przynajmniej na tych str...

źródło: eee

Pobierz
  • 18
@rrobot: mam podobne przemyślenia ostatnio, gdy lukruje internety.

Miażdżąca większość próbuje być na siłę śmieszna, byleby tylko heheszki były, przeklejany content z 9gag czy innych,
Pytania z dupy, na które odpowiedź można znaleźć po 5 minutach w Google, byleby tylko dostać trochę atencji
¯\(ツ)/¯

Wziąles dzisiaj tabletki?
Pytania z dupy, na które odpowiedź można znaleźć po 5 minutach w Google, byleby tylko dostać trochę atencji

¯\(ツ)/¯


o to to. A do tego milion ankiet z pytaniami z dupy, że aż się w kichach przewraca. Albo jakieś jednolinijkowe posty z dupy + obrazek żabki. Japyerdole jakiego trzeba mieć gwoździa w głowie żeby wyrzygiwać z siebie taki content.

Wziąles dzisiaj tabletki?


Jakie tabletki?

@wieszakhybrydowy:
@LezliNilsen: nic to nie da. ja jesem starszy, 44 lata, dwojka dzieci i cala reszta tak samo
nigdy nie wchodzilem na fora rodzicow bo rodzice w wiekszosci sa #!$%@?
ale tu coraz mniej ciekawych rzeczy jest, z rzadka cos naprawde fajnego
to chyba jednak starosc, nie ma nigdzie sensownego miejsca dla mnie
@wykopowy_brukselek: po pierwszych liniach chciałem zapytać na co polecasz się przesiąść, ale ostatnią odpowiedziałeś w sumie :D

Ja bym chciał takie forum / społeczność w klimacie dawnej gazety Men's Health, Playboy, CKM. Czyli właśnie treści kierowane głównie do dorosłych mężczyzn. Zegarki, fury, ciuchy, wakacje, trening, dieta pod kątem właśnie zdrowego trybu życia, dobrego wyglądu itd.

Żeby ten klimat i tamte treści przenieść w realia forum dorosłych mężczyzn na poziomie (i kobiet
@LezliNilsen ja zawsze tu pisałem szczerze ile zarabiam to większość nie wierzyła. Jak rzuciłem pracę i zająłem się hobby to znowu zdarzały się osoby które wyśmiewały mnie ze niby przedstawiam się jako “biznesowy guru”.
O seksie nawet nie wspominam bo tu już prawie nikt nie wierzył (a mówiłem o seksie wspomaganym odzywkami)
I mam kumpli w realu ale wiadomo nie zawsze są dostępni.
I bywa po prostu tak że nie ma z
@wykopowy_brukselek:

doskonale wiem o czym piszesz. Sam jestem w identycznej sytuacji. Kiedyś były fora php by Przemo i tam zdobywałem wiedzę i czasem znajomości. Jak kręcić procesor, jak zbudować oświetlenie do akwarium, jak wymontować lampę z auta. Były tam osoby z szeroką i różną wiedzą, czego ja nie miałem. I tym dla mnie jest wykop. Zadaje pytanie i czasami otrzymuje 2-3 mądre odpowiedzi, z którym korzystam. Z na wykopie też siedzi
@mam__pytanie: moge tu napisac na czesc, o tym seksie to napisz na priv to ci moge dac pare info

- tu juz nie ma o czym gadac, pracowalemw IT przez prawie 20 lat, testy glownie, ale zagranica od 2008 roku
doszedlem do stawki 660 euro dziennie, co za manuale bylo wg mnie duzo
zrezygnowalem z tego, nie mam tu zadnych rad bo w Polsce tez juz sporo placa, moze nie tyle,
ehh mam poczucie, że internet mi odjeżdża :(


@LezliNilsen: To chyba nie to. Może za poważnie to wszystko traktujesz? Miejsca, które wymieniłeś mogą odwiedzać i edytować wszyscy, zatem ich zawartość merytoryczna, z definicji, będzie żadna. Zatem skoro takie miejsca są bezwartościowe to po co się nimi przejmować? ¯\(ツ)/¯
panowie a jakby tak zrobić jakąś grupę do pogadania na jakimś komunikatorze? Taka 30/40+ na tematy jakie obaj poruszyliście w swoich komentarzach?


@wykopowy_brukselek: tak naprawdę wystarczyłby tag dedykowany na wykopie w takiej mikroskali. Popatrz jak nas jest mało, popatrz jak mało plusów i komentarzy zebrał ten post pomimo, że dodałem chyba najpopularniejsze tagi dla 30 latków.

Czyli, według mnie, to jest raczej temat na jakiś projekt typu FORUM + praca marketingowców