Wpis z mikrobloga

Wszyscy pamiętają takie bajki jak Smerfy, Gumisie, Muminki czy inne klasyki, które zazwyczaj były na "Wieczorynkę" ale o poranku na TVP 1 była jeszcze jedna genialna bajka tylko dość zapomniana a mowa tu o bajcę "Papirus" jak na tamte czasy to miała klimat ta bajka i w dodatku człowiek mógł się czegoś dowiedzieć o Starożytnym Egipcie...

#nostalgia #gimbynieznajo #heheszki #historia #seriale #lata90
wakxam - Wszyscy pamiętają takie bajki jak Smerfy, Gumisie, Muminki czy inne klasyki,...

źródło: pairus

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@wakxam pamiętam tę bajkę, chociaż nie pamiętam chyba żadnego epizodu :) ale totalnie wyleciała mi z głowy i teraz sobie dopiero przypominam, więc fajnie, że co wróciło do pamięci xd
  • Odpowiedz
@wakxam: powód może być prosty, osoby pamiętające wymienione klasyki nie mają pojęcia czym jest wspomniany "papirus" jest to dużo świeższa produkcja
  • Odpowiedz
@CrimsonMiras: generalnie fabuła była interesująca, rozbudzająca wyobraźnię, ale też (a możę przede wszystkim?) zachęcająca do zgłębienia historii tamtych miejsc, legend itp. Głowa parowała.
  • Odpowiedz
@wakxam: o jacie, to był hit który leciał o 9:00. Bardzo klimatyczny! Ja gdy doczekałam się małego starego telewizorka w swoim pokoju, to w weekendy rano oglądałam Budzik, Domisie, Makową Panienkę... :) był też Sindbad
  • Odpowiedz