Wpis z mikrobloga

  • 0
Szukam informacji co to za firma ten Demand i jak nazywa się pool żeby sprawdzać jakie jest hashrate. Artykuł w formie notki prasowej jest bardzo zdawkowy.
@Manah: wow, to jakieś 4-5 lat od opracowania...
Uruchomić Pool mógł każdy od dawna, tyle że górnicy mają #!$%@? na to. A małym też się nie będzie chciało. Zamiast wpisać ip serwera od poola, łatwo skonfigurować, do stratum muszą własnego nosa stawiać...

Idę o zakład że jakieś promile tam dołączał a później #!$%@?ą, bo ten będzie trafiał jeden blok na dobę.
Nagle się ocknęli bo f2pool pierwszy raz tx ocenzurował. Nicehash
@Manah: A najbardziej w #!$%@? maja to "laser eyes" tępi naganiacze zakłamani. Ignorowali jak zawsze ten temat. Noc się nie dzieje, spokojnie. Po co jakieś afery, niech cenzurują, robią co chcą. Wszystko negatywne o BTC to find!

Mają w #!$%@? BTC, mają w #!$%@? decentralizację, prywatność. Nikt z nich nie chce go używać, tylko nagonic innych i im #!$%@? po spompowaniu za fiaty.... To tak żałosne że ręce opadają. Kilka lat
@Manah: kilku prawdziwych maxymalistow zareagowało na tą cenzurę, jak ten tu. Kilka razy więcej patusow zaczęło krzyczeć że nic się nie dzieje i ich atakować jeszcze (bo psuje narrację! Po co mówić o problemach, to zła jest! Pompaaaaa).

Większość ignorowała temat, a reszta rzuciła się gasić pożar, że nic się nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą w tym wątku to poruszylem. #!$%@? 1 plus dostałem.
9ada66a7ca8bf7e3 - @Manah: kilku prawdziwych maxymalistow zareagowało na tą cenzurę, ...

źródło: ca1fddfe1869c375545e6dd892659a262e8a50a46e80d27f93ef615297b78678

Pobierz
@nicspecjalnego: masz coś sensownego do napisania? Jaki ból dupy. Dokładnie taka patolę jak ty niszczy mój Bitcoinjn. Jesteście rakiem...
Już #!$%@? zabolało, dokładnie reagujesz jełopie tak jak opisywałem to w poście wyżej.

Patola nie widzi problemu w cenzurowaniu tx, patola widzi problem o tym że ktoś o tym wspomina. Jesteście żałośni, zniszczyliście coś genialnego.
@Manah: w UK już się zaczęło to o czym mówiłem od dawna. Wypłaty BTC tylko na adresy KYC. Czy ktoś robił aferę? Nie! Komu to przeszkadza? I tak tylko chcą tym handlować, więc nikt nie narzeka. UK to poczatek. Do program TRUST ( którego twórcą jest Coinbase) już należy 90 giełd i dołączają kolejne. Za chwilę eu i usa wprowadzi to samo i nikt nic nie zrobi, bo co?

Od lat
9ada66a7ca8bf7e3 - @Manah: w UK już się zaczęło to o czym mówiłem od dawna. Wypłaty B...

źródło: 1_KMleclGiFEccE8Ckw8VbFw

Pobierz
@Manah: w ogóle ktoś mówi o tym że coś takiego tworzą? Przecież to jawne. Już wszystkie duże giełdy fiat dołączyły, resztą będzie musiała, albo nie będzie mogła obsługiwać fiatów.

Proof of address ownership: TRUST includes a mechanism for the receiving VASP to prove that it is the owner of the receiving crypto address before customer information is sent — to ensure the right information is sent to the right VASP.

Core
9ada66a7ca8bf7e3 - @Manah: w ogóle ktoś mówi o tym że coś takiego tworzą? Przecież to...

źródło: tom-cruise-lachen-223830

Pobierz
@Manah: wszystkie giełdy przygotowują się do tego. Patola na ten temat milczy. W ogóle temat nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Today, TRUST includes more than 90 entities, including but not limited to: Amber Group, Anchorage Digital, Baanx, Bake, Balance, BGE, Binance.US, BitFlyer, BitGet, BitGo, BitMEX, Bittrex Global, Black.com, BlocPal, Bullish, Cboe Digital, CEX.io, Circle, Coinbase, Coincheck, Coinhako, Coinpass Limited, Coinsmart, Copper.co, Crypto.com, Currency.com, Custodia, Digital Treasures
9ada66a7ca8bf7e3 - @Manah: wszystkie giełdy przygotowują się do tego. Patola na ten t...

źródło: F_k6HvAWkAA_GxR

Pobierz