Wpis z mikrobloga

@LeKosmita: jestesm niewolnikami w tym systemie. May sovie swoje rzrczy swoje male dramaty alr generalnie to mys siedzimy w celi u Pana i rano trzeba wstac harowac na niego. Nawet jie wiem jak to jest byc wolnym czlowiekeiem. A co dopiero obywatelem czyli kins o statusie lepszym niz peregryn. A w sumie to taki status najbardziej by mi pasowal gdybym nie byl ekonomicznym niewolnikiem splacajacym cudzy dlug nie wiedziec po co.
@LeKosmita: Nocniki to ludzie czuwający nad śpiącymi i chroniący ich przed np. złymi duchami, latającymi mordami, paralizami sennymi, różnymi wampierzami. To jest tzw. protektariat ludzkości, nocna straż. Różne formy energii tak sobie migrują w czasie i przestrzeni.
@LeKosmita coś ci się chyba pomyliło i to bardzo.
Takie coś o nocnej mógłbyś napisać gdzieś w okolicach 2011 roku ale z całą pewnością nie teraz. Wtedy nocna faktycznie trzymała poziom bo nie było #!$%@? płaczących na tagu przegryw. Nikt nawet nie wiedział co to blackpill czy inne chore projekcje przegrywow.

Już ci koledzy wyżej napisali ale jeszcze dla potwierdzenia wspomnę, że nocna teraz to dno i 10 merów mułu! Tak toksycznego