Wpis z mikrobloga

@QWEDRY99: warto. Nowego kontentu za bardzo w NextGenie nie ma, ale pewnie częśc rzeczy pominąłeś za pierwszym podejściem, częśc zapomniałeś, możesz dokonać innych wyborów. Gra zacna i ogromna, więc waerto
  • Odpowiedz
@QWEDRY99: za drugim razem to już nie to samo i szybko mnie znudził.
Dodatkowo widać już że gra się zestarzała a next gen patch dużo tu nie pomógł. Szczególnie ruch kamery wydawał mi się nienaturalny a walka nudna. Ale to subiektywna opinia.
  • Odpowiedz
@QWEDRY99 3 razy, na premierę potem w 2019i aktualnie po next gen patch gram sobie od czasu do czasu.

Dla mnie jedyna gra w swoim rodzaju i chyba będę wracał długo do niej jak do innych klasyków typu mass effect.
  • Odpowiedz
@QWEDRY99: grałem kilka lat temu na PS4 i super gra, topka światowa według mnie. Chociaż na ps4 bolało 30fps i długie wczytywanie gry, szczególnie że grałem na najtrudniejszym poziomie trudności i czasem zdarzyło się zginąć. Sam myślę czy ograć drugi raz teraz na PS5, czy lepiej za rok na PC jak sobie kupię lepszy
  • Odpowiedz
@QWEDRY99: moje drugie przejście niestety obnażyło bardzo mocno wszystkie wady tej gry. I jak po pierwszym przejściu piałem z zachwytu, tak drugie było jak flaki z olejem, po skończeniu podstawki nawet nie miałem ochoty na DLCeki. Ciekawy jestem jak tobie podeszło
  • Odpowiedz