Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Najem w Warszawie nie jest wcale drogi. Co chwilę widzę jakieś pytania na grupkach facebook, że jakaś Natasha czy Julia lub inna Ola szukają pokoju do 2k z opłatami. POKOJU!

Skąd one biorą na to pieniądze, skoro mają po 19-22 lata?

#nieruchomosci #najem #wynajem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Drenują starych, moja nastoletnia siostra naciąga rodziców na markowe ciuchy po 500-1000 PLN, gdy ja z bratem byliśmy 15 lat wcześniej ubierani na bazarze xD

Niedługo idzie na studia to pewnie starzy jej wynajmą mieszkanie/pokój albo jeszcze kupią kawalerkę czy #!$%@? wie co, gdy ja z bratem nie dostaliśmy ani grosza i dopiero po tych 10-15 latach ciężkiej pracy czy studiów się dorobiliśmy pełnej samodzielności i pierwszych nieruchomości.

Laski
  • Odpowiedz
Jeszcze jest argument - Ty masz a ona nie. Zapomieli dodać, że Ty pracowałeś od 15 roku zycia a ona nigdy w wieku 22 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maryjuszpitagoras: Już jest przebąkiwanie o przekazywaniu jej jakichś nieruchomości rodzinnych po dziadkach itp. xD Ale jak się temat zacznie zagęszczać to nie popuszczę zachowków bo to już będzie jakiś absurd z rozpieszczaniem gówniary za wszelką cenę.
  • Odpowiedz
Już jest przebąkiwanie o przekazywaniu jej jakichś nieruchomości rodzinnych po dziadkach itp. xD Ale jak się temat zacznie zagęszczać to nie popuszczę zachowków bo to już będzie jakiś absurd z rozpieszczaniem gówniary za wszelką cenę.


@PfefferWerfer: Fajna rodzinka xD taka trochę toksyczna. Nie zazdroszczę.
  • Odpowiedz
Fajna rodzinka xD taka trochę toksyczna. Nie zazdroszczę.


@WielkiPowrut88: Kiedyś myślałem, że normalna ale jak się wyprowadziłem i zacząłem analizować jak wyglądały rodziny znajomych to dopiero zobaczyłem żę coś tutaj jest chyba nie tak w moich wzorcach wyniesionych z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak 18-22 jest uzdolniona artystycznie to i zawstydzi programistę 15k. W Wawie usługi jak pazury są droższe i jak trafisz klientki premium to jesteś wygryw.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): A co to jest 2k? W byle korpo na start załapiesz 5k więc 3k zostaje ci rozwalenia. Jako kobieta pewnie sporo kosztów pokrywa jej gość (wozi autem, opłaca wakacje, bierze obiad). Dodatkowo pewnie dostają kilkaset/mc za reklamowanie kosmetyków na insta.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mając 19-20 lat pracujesz w gastro. W gastro dziewczyny z napiwków mają drugą wypłatę. No i brak podatku do 25rż robi swoje. Zarabiając 3.5-4k nawet na magazynie, stać cię na wynajem takiego pokoju
  • Odpowiedz