Wpis z mikrobloga

Ktoś to kupuje? xd


@runnerrunner: Każdego roku ktoś zadaje to pytanie i myślę, że gdyby odpowiedź brzmiała "nie", to już by tego nie sprzedawali w takich cenach.
Oni po prostu celują w klasę wyższą i tych, którzy chcieliby nią być i właśnie czymś takim próbują to udowadniać po facebookach – patrzcie, jaki ze mnie bogol, jem chleb ze smalcem za 30 zł, stać mnie!
@Zebrzysta_Zebra

@runnerrunner: śmieszne jest to, że to nie są polskie jarmarki xd tylko firmy zza granicy


Bez kitu. W tamtym roku se strzelałem z łuku do balonów na takim jarmarku to obsługa po niemiecku gadała między sobą a do klientów po angielsku, po polsku w ogóle nie mówili xD wtedy do mnie dotarło, że to naprawdę musi być kosmiczny zysk skoro nawet Niemcy przyjeżdżają tu się wystawiać
@runnerrunner ja już nie rozumiem tych "restauratorów". Byłem w tym roku w Mrągowie na festiwalu country, więc wiadomo, wszędzie pod amfiteatrem stoiska z żarciem, kapeluszami i chińskim badziewiem, w tym oczywiście pajdy ze smalcem. Cena: 18 zł pajda, 6 zł ogórek. Absurd, koszt produkcji takiej kanapeczki to pewnie <5 zł wliczając robociznę, paliwo, stoisko. Wszyscy wychodzą głodni po festiwalu więc przy każdym stoisku powinny być kolejki, a widzę pustki i tłum ludzi