Wpis z mikrobloga

@Latarenko: ja przedwczoraj wróciłem z dwumiesięcznej banicji za użycie pewnego słowa w stosunku do lewicowych dziewczynek, które przed wyborami mówiły, że nie będą dawać dupy swoim partnerom jeśli ci zagłosują na Konfederację, pod znaleziskiem wyśmiewającym to zjawisko. Jak dostałem bana, dosłownie na drugi dzień neuropek, który ma problemy z określeniem swojej płci, użył dokładnie tego samego słowa, ale w stosunku do wyborców Konfederacji. Zgłosiłem post moderacji. Efekt? Zgłoszenie odrzucone i nawet
@Latarenko: ja mialem chyba miesiecznego bana za pisanie o tym, ze babka ktora byla na portescie to pielegniarka

nie odpuscilem i udoowdnilem, ze to byla faktycznie pielenigarka

bana dostalem, bo moderacja uznala, ze nie mam dowod ze to pielegniarka xDDDDDD
https://wykop.pl/wpis/62250485/myslalem-ze-jutro-zdejma-mi-bana-wiec-nie-zdazylem

odwolalem sie, podalem źródła, ban w mocy za nic, bo w sumie dostalem bana za filmik za falszywa informacje o pielegniarce ktora pielegniarka jednak byla
ja przedwczoraj wróciłem z dwumiesięcznej banicji za użycie pewnego słowa w stosunku do lewicowych dziewczynek, które przed wyborami mówiły, że nie będą dawać dupy swoim partnerom jeśli ci zagłosują na Konfederację, pod znaleziskiem wyśmiewającym to zjawisko. Jak dostałem bana, dosłownie na drugi dzień neuropek, który ma problemy z określeniem swojej płci, użył dokładnie tego samego słowa, ale w stosunku do wyborców Konfederacji. Zgłosiłem post moderacji. Efekt? Zgłoszenie odrzucone i nawet nie skasowali