Wpis z mikrobloga

2 mieszkania w Waw, cena bazowa 700k (16k/ metr), ludzie przyłażą i się przebijają w górę xD


@affairz: Ja mam doświadczenie z maja/czerwca. Zupełnie inaczej to wyglądało. Mieszkania wisiały trochę dłużej, nie chodziłem na takie akcje jak na filmie (że w jeden dzień oglądają tabuny), było wydzwanianie przez agentów czy się zdecyduję a jak nie to może inne i tak dalej. Masakra jest teraz widzę i by się na 100% to
@affairz: w sumie ten materiał jest promocyjny. Nie lokalu ale tak jak piszesz - jego jako pośrednika. Dasz mi swoje mieszkanie to ludzie się będą o niego bili. Aczkolwiek też wierzę że obecnie tak to może wyglądać.
Chyba nikt z nas na początku nie myślał że ten kredyt będzie faktycznie na 2% tylko na 2+2. Tak tani kredyt to głupio nie brać nawet jak za drogo, bo ludzie tylko stracą jeśli
Nie lokalu ale tak jak piszesz - jego jako pośrednika.


@BurzaGrzybStrusJaja: tak, ja uważam że ten ziomek jako pośrednik super się promuje w socialach. pokazuje swoją skuteczność, a przy tym wydaje się grać w otwarte karty i być sympatycznym koleżką

Tak tani kredyt to głupio nie brać nawet jak za drogo, bo ludzie tylko stracą jeśli program się skończy a oni będą chcieli komuś to sprzedać.


@BurzaGrzybStrusJaja: chyba że się
@affairz: tymczasem nbp za Q3 w 2023 roku podaje ceny ofertowe w warszawie 15k i transakcyjne 12600 na rynku wtórnym XD różnica dokładnie to 2281 zł co przy 50 m mieszkaniu daje grubo ponad 100k zł różnicy w cenie w dół XD to że chłop miał 11 klientów na mieszkanie i rzucili tam jakąś cenę nie znaczy że to sprzeda za te cenę te 11 klientów potem wyszło z mieszkania i