Wpis z mikrobloga

wiadomo, lepiej dalej wpychać im te disnejowskie bzdury "liczy się tylko charakter" czy "kobiety lubią grzecznych chłopców", a potem z sadystyczną radością patrzeć jak chłopu dalej poglębia się dysonans między poglądami a rzeczywistością i finalnie strzela sobie w łeb albo wchodzi do patologicznego związku, w którym jest ciorany jak najgorsza szmata.


To są w sumie przykłady takiego głupiego i toksycznego myślenia. Dla części ludzi liczy się charakter i dla części kobiet liczą
Dla części ludzi liczy się charakter i dla części kobiet liczą się grzeczni chłopcy.


@NonOmnisMoriar: No właśnie - dla części. Patrzmy jednak globalnie i większościowo, a nie wyciągamy jakieś kilka wyjątków i robimy z tego regułę.

Sry, ale normalni ludzie nie mają problemu z wchodzeniem w związki.


@NonOmnisMoriar: Tak, i dlatego w USA 33% - TRZYDZIEŚCI TRZY PROCENT mężczyzn w wieku 18-24 w przeciągu ostatniego roku nie uprawiało seksu. Nie
Profil Dziewuchy Dziewuchom nie sieje nienawistnych poglądów do jakiejkolwiek grupy społecznej i nie jest toksyczny.


@NonOmnisMoriar: Owszem jest.

Tak normalni ludzie widzą pigulkarzy i nie ma powodów do tego, żeby zmienili zdanie.


@NonOmnisMoriar: Nie wiem na jakiej podstawie wypowiadasz się w imieniu normalnych ludzi. Ty z całą pewnością normalny nie jesteś.

A i możesz sobie zgłaszać. On i tak wróci a przy okazji powstaną nowe inicjatywy.
przecież tam nic takiego nie ma ¯(ツ)


@WielkiNos: Ja znam kontekst. Kontekst był taki że mowa była o 20-21 letnich kobietach które były niby to ofarią groomingu 30 latka xD

Więc jeśli dorosłe kobiety kategoryzują siebie w roli dziecka bo dały się "groomingować" facetowi to powinno im się odebrać prawa wyborcze. Albo to dorosłe kobiety albo niewinne jeszcze dzieci.

30 latki nazywają 20 latki dziećmi które nie powinny się
@Bloodborn: Dosłownie nie jestem pigułkarzem, frustratem czy przegrywem. To jest jednak mniejszość społeczeństwa

Tak, i dlatego w USA 33% - TRZYDZIEŚCI TRZY PROCENT mężczyzn w wieku 18-24 w przeciągu ostatniego roku nie uprawiało seksu. Nie ma #!$%@? żebyś mi teraz wmówił, że oni wszyscy nie są "normalni" - cokolwiek to w Twoim chorym mniemaniu znaczy.


@kompek: Przecież to, że 33% mężczyzn nie uprawiało seksu w przeciągu ostatniego roku nie oznacza
@kompek: Te laski co wypinają cycki albo dupę są banowane za obniżanie jakości każdej platformy może poza OF czy innym pronhubie także przykład ci wyjątkowo nie wyszedł XD Była wręcz głośna imba za nagrywanie w basenie kąpielowym w kostiumie kąpielowym wiele dziewczyn dostało banicję bez możliwości odwołania a działo się to w miesiącach lipiec - sierpień.

A w tych basenikach XD to żadnych scen erotycznych nie było ludzie w większości siedzieli
Dosłownie nie jestem pigułkarzem, frustratem czy przegrywem. To jest jednak mniejszość społeczeństwa


@NonOmnisMoriar: Co w żaden sposób nie umniejsza temu że, peron ci odjechał, co widać po tej twojej mowie trawie nie trzymającej się żadnej kupy. Napisałbym, że mi przykro, że twoje tezy nie wytrzymują porównania z rzeczywistością, ale musiałbym skłamać, a nie chcę być taki jak ty.

Żyjemy w społeczeństwie ogólnie.


@NonOmnisMoriar: Powiedz to julkom, bo chyba zapomniały,że poza
Co w żaden sposób nie umniejsza temu że, peron ci odjechał, co widać po tej twojej mowie trawie nie trzymającej się żadnej kupy. Napisałbym, że mi przykro, że twoje tezy nie wytrzymują porównania z rzeczywistością, ale musiałbym skłamać, a nie chcę być taki jak ty.


@Bloodborn: To nie jest mowa trawa. Opisuje sobie redpill i to jak wygląda dla ludzi spoza toksycznej banieczki na wykopie. Może to się nie podobać, ale
jeśli uważasz że profil Dziewuchy Dziewuchom nie jest toksyczny a DSM jest, to wszystko jasne - jesteś trollem.


Nie karmić go.


@Reiden: Jeszcze nie udowodniłeś, że cokolwiek tam jest toksycznego, a DSM jest wprost toksyczny. To jest głównie dla przegrywów profil. Dodatkowo jeszcze postujący UwodzenieWDzieńTV, więc o czym my tu rozmawiamy...
Sam spieprzaj na terapię popaprańcu.


@Bloodborn: Tak jak mówiłem wcześniej nie jestem frustratem/pigułkarzem/przegrywem. Nie muszę z powodu frustracji czy samotności uciekać się w jakieś skrajne przekonania.

A w tych sytuacjach terapia jest konieczna, żeby zacząć normalnie myśleć o świecie. W sumie może też dużo pracy nad sobą i analizowanie swoich przekonań może pomóc, ale ludzie rzadko z tego wychodzą bez interwencji.
@Bloodborn: A co jest złego w moim sposobie wypowiadania się xd? Nie zaprzeczam samemu sobie. Wszystkie moje przekonania i argumenty są spójne w tej dyskusji. Ja kiedyś byłem na tyle blisko desperacji i w #!$%@? stanie mentalnym, że trochę się przybliżałem do pigułek, ale na szczęście to było w absolutnie najgorszym momencie mojego życia, potem już miałem tylko wzrost, więc odrzuciłem całe gówno.
Przecież to, że 33% mężczyzn nie uprawiało seksu w przeciągu ostatniego roku nie oznacza od razu, że są #!$%@?. Zresztą to też inne zmiany kulturowe oczywiście niezwiązane z żadnymi patologicznymi przekonaniami.


@NonOmnisMoriar: więc skoro są normalni, to dlaczego nie mogą stworzyć związku z jakąś kobietą? Przecież sam napisałeś, że normalni nie mają żadnych problemów z wejściem w związek.

Mamy teraz kryzys związany z zaburzeniami psychicznymi i właśnie w tym należy się
e laski co wypinają cycki albo dupę są banowane za obniżanie jakości każdej platformy może poza OF czy innym pronhubie także przykład ci wyjątkowo nie wyszedł XD


@SarahC: naprawdę mam Ci zacząć spamować litanią linkow do profili na Instagramie takich gwiazdek?

to wy nie możecie szerzyć nienawiści dla dobra młodego pokolenia.


@SarahC: #!$%@?, rozmowa z Tobą czy tym typem powyżej to jak Boga kocham jakbym rozmawiał z jakąś świadomością zbiorową.
Ba, to jest nawet poparte badaniami obalającymi te kocopoły jak to mężczyźni są prawie że ekskluzywnymi sprawcami przemocy domowej i wspominające o tym, że kobiety mają tendencje do stosowania głównie przemocy psychicznej,


@kompek: Nie, te badania nie obalają tezy, że mężczyźni są w większości sprawcami przemocy domowej, a kobiety jej ofiarami. Te badania dowodzą, że kobiety częściej o parę punktów procentowych zgodnie z odpowiedziami są sprawczyniami przemocy psychicznej. Na to też