Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ostatnio oglądałem podcast tego redpilla. Nie zgadzam się z częścią kontentu która promuje jednak mam nadzieję że będzie więcej takich kolesi gdyż dupska Julek jest bezcenny. XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: W sumie zgłosiłem też przed chwilą. Instagram nie powinien być miejscem, w którym przegrywy dzielą się swoją frustracją seksualną i jeszcze przyciągają do swoich problemów jakichś naiwnych czy zagubionych ludzi.

Taki content z gruntu musi być banowany lub ograniczany dla dobra społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: ty to tak interpretujesz. Frustracja seksualna może być powiązana z Red pillem, jednak na pewno nie bazuje na nim w 100%. Każdy może czuć taka frustrację, jednak od ciebie zależy co z nią zrobisz. Zaczniesz pracować nad sobą(jeżeli masz ku tu warunki) albo no pogodzisz się z pewnymi faktami.

Koleś sam często atakuje Redpill a bardziej błędną interpretację w kwestiach damsko- męskich. Również prawdopodobnie go nigdy nie oglądałes.

Jeżeli
  • Odpowiedz
ty to tak interpretujesz. Frustracja seksualna może być powiązana z Red pillem, jednak na pewno nie bazuje na nim w 100%. Każdy może czuć taka frustrację, jednak od ciebie zależy co z nią zrobisz. Zaczniesz pracować nad sobą(jeżeli masz ku tu warunki) albo no pogodzisz się z pewnymi faktami


@Runaway28: Nie. Tak po prostu jest. Nie ma redpilla, który nie ma toksycznych przekonań. Praca nad sobą jest spoko, ale jak
  • Odpowiedz
Instagram nie powinien być miejscem, w którym przegrywy dzielą się swoją frustracją seksualną


@NonOmnisMoriar: ach ta lewicowa wolność słowa :3 Ale pewnie laski co wypinają gołe dupy do obiektywu to już OK i w ogóle to jest dopiero wartościowy content, co nie?

jeszcze przyciągają do swoich problemów jakichś naiwnych czy zagubionych
  • Odpowiedz
HURR PRZESTAŃCIE SIEM ZGADZAĆ Z KIMŚ Z KIM SIEM NIE ZGADZAM DURR


@kompek: Nie chodzi o zgadzanie się, a o żerowanie na naiwnych lub zagubionych osobach, które z powodu problemów psychicznych mogą zacząć wyznawać jakieś redpille czy blackpille.

Bo? Mówienie, że chłop powinien być jak najlepszą wersją siebie i nie powinien być na każde skinienie byle laski jest zły
  • Odpowiedz
o żerowanie na naiwnych lub zagubionych osobach, które z powodu problemów psychicznych mogą zacząć wyznawać jakieś redpille czy blackpille.


@NonOmnisMoriar: wiadomo, lepiej dalej wpychać im te disnejowskie bzdury "liczy się tylko charakter" czy "kobiety lubią grzecznych chłopców", a potem z sadystyczną radością patrzeć jak chłopu dalej poglębia się dysonans między poglądami a rzeczywistością i finalnie strzela sobie w łeb albo wchodzi do patologicznego związku, w którym jest ciorany jak najgorsza szmata.

Mam problemy z toksycznymi przekonaniami, które są istotą
kompek - >o żerowanie na naiwnych lub zagubionych osobach, które z powodu problemów p...

źródło: kurwa-wincyj

Pobierz
  • Odpowiedz
ostatnio oglądałem podcast tego redpilla. Nie zgadzam się z częścią kontentu która promuje jednak mam nadzieję że będzie więcej takich kolesi gdyż dupska Julek jest bezcenny. XD


@Runaway28: Mógłbyś napisać to jeszcze raz, ale tym razem po polsku?
  • Odpowiedz