Wpis z mikrobloga

@kocimietka_BB: Nie wiem i szczerze mam wywalone, nie obchodzi mnie to kto. Osobiście od jakiegoś czasu wychodzę z założenia, że nie przejmuje się rzeczami na które nie mam wpływu lepiej mi się tak żyje. Natomiast ogólnie ciężkim przyjebem trzeba być, aby robić takie rzeczy i myśleć, że się jest zabawny.
  • Odpowiedz
Różnica jest i to ogromna. Polacy i tak będa musieli szukać żon za granicą, albo będą skazani na samotność, statystyk nie oszukasz. Tak jak pisałem wyżej.


@kocimietka_BB:

Nie ma żadnej różnicy.

Ponadto na tym twoim screenie tylko jeden komentarz pasuje do twojej tezy. Ten wpis o wojownikach hamasu był ewidentnie dla beki, reszta jest w zasadzie o czym innym niż o Polakach.

Czyli znalazłeś na Pudelku JEDEN lekko kontrowersyjny wpis i
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB: Przecież taki Arab czy Afrykanin miałby o wiele, wiele większy ból dupy gdyby zobaczył Arabkę/ Afrykankę z Polakiem, Niemcem, Anglikiem czy innym nie-Arabem. A nawet byłby gotów zabić. I Ty chcesz żeby Polki wychodziły za kogoś takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

citation needed.

Poj*bki i szowiniści są wszędzie, ale będziesz potrzebował jakichś danych żeby twierdzic, że bół dupy byłby większy. A także "ktoś taki" będzie zabijał.
  • Odpowiedz
@Reiden O Ukrainki nadal jest ból dupy i często zupełnie bezpodstawny, jakby "dla zasady". Jakiś czas temu rozmawiałem telefonicznie z konsultantką w banku w sprawie potencjalnego kredytu. Wszystko pięknie-ładnie, babka aż ćwierka z pozytywności. Do momentu kiedy powiedziałem, że żona jest Ukrainką. Tonacja od razu odwrotna - chłód, odpowiadanie zdawkowe, z pogardą w głosie. Komedia po prostu :) Generalnie znajome koleżanki kompletnie inaczej podchodzą, gdy się dowiadują skąd jest moja połówka. I
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB: a zwłaszcza te dwa wyróżnione komentarze to nieprawda?
zbiera mi się jak widzę te wszystkie wags, wszystkie jak z fabryki lansu i bałnsu, byle jaki piłkarzyna o aparycji durszlaka i już wianuszek glonojadów chętnych pojeździć na jego garbie a może jeszcze potem książkę napisze o swoim fascynującym życiu jak ta cizia Milika xD
  • Odpowiedz
@tyrytyty: na 2gim i 3cim zdjęciu bardzo fajna, nie widzę nic co by się mogło murzynom podobać. Za szczupła na ich gusta. Ma dobrą harmonię twarzy i neoteniczne cechy, git modelka, szczupła i ładna
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB No ba, to wszystko powstało w formie żartu, ale tak to mniej więcej wygląda - a propos oddziałów SS: moja ex zdradziła mnie nomen omen z Niemcem xD I ten wszechobecny "bitch face" na co dzień. Kiedy człowiek wyjedzie za granicę na trochę dłużej, nic tylko urlop, to dopiero zaczyna dostrzegać różnicę między naszymi witaminkami a innymi dziewczynami.
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: akurat ukraincow nie lubi sie z innych powodow (historia, jest to glupiomadry roszszczeniowy narod), plus ukrainskie dzieci w porownaniu do polskich zachowuja sie jak dzicz (ale o tym sie przekonasz jak bedziesz mial dzieci). Niekoniecznie wiec to musialo miec zwiazek z tym, ze jest z zagranicy. Tu w Polsce znam nawet przypadek w miare ladnej hinduski z polakiem, albo znajomy obracal fajna wietnamke urodzona juz w Polsce. Absolutnie nikt nie
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB mnie #!$%@? ta narracja XD
Mam koleżankę, która nienawidzi Ukrainek, bo kiedyś znajomy polak pisał do niej, a ona go zlała i poszedł do Ukrainki, później następnej i „one kradną”. Nasze p0lskie małpy potrzebują mieć nas jako beciaka i opcję zapasową. Najpierw na karuzeli kutangi u mokebe, a potem z bękartem do grzecznego zakolaka
  • Odpowiedz