Wpis z mikrobloga

O kurka ale banda sie tu zleciała. Chłop ma pozytywny wynik covid a ci oooo Bergamo, foliowo czapke zaloz, nogi lecz. Bando kretynow was powinni izolowac dla zasady w tych waszych piwnicach XD
@KW23 twoja matka znalazla cie na smietniku
@SpasticInk ty wiesz oczym mowisz czy zyjesz jak ten pierwszy w 2020 bo od wtedy nie wyszedl z piwnicy
@velmar nic mi nie lecza chyba nie zrozumiales słów leczenie
  • Odpowiedz
@semperfidelis: było też mówione że kolejne wersje będą coraz bardziej zaraźliwe ale i jednocześnie coraz mniej śmiertelne

Swoją drogą jestem ciekaw skąd się wziął ten tekst z tymi trupami na ulicach, czy coś takiego miało miejsce czy od początku była to ściema.
  • Odpowiedz
@cybulion tylko przyślij screena że dodałeś „na czarno” ale cymbał z ciebie , ile dawek masz w sobie ? Pamiętaj 6 grudnia kraken czeka na ciebie.
  • Odpowiedz
@cybulion:

Bycie u ciebie na czarnej to zaszczyt, skoro cały twój argument to: "
żałujcie mnie wszyscy bo mam pozytywny test na covid. ROZUMIECIE - MAM COVID!!"
Po czym grzecznie idziesz się leczyć jak przy
  • Odpowiedz
@velmar odezwal sie jeden ktorego nie wrzucilem na czarna. Ewidentnie pod tym postem zebrali sie ludzi o łącznej ilości IQ wyrazonej w plusach przy poscie OPa (86 na ten moment).
A kij ci do tego jak ja sie lecze. Rozmowa byla o tym iz wg pacana opa nie ma covida a ja jestem przykladem tego ze op to baran czego chcesz wiecej ode mnie?
  • Odpowiedz
@cybulion:

Skoro wyzywasz i obrażasz, to znaczy, że nie masz argumentów i tak chcesz zdyskredytować rozmówcę.
Nie dziw się, gdy jesteś traktowany tak samo.
Oczywiście, że covid istnieje.
Znajdują go doskonałej jakości testy, które w dodatku wykrywają jego wszystkie mutacje i to zanim się
  • Odpowiedz
Rozmowa byla o tym iz wg pacana opa nie ma covida a ja jestem przykladem tego ze op to baran czego chcesz wiecej ode mnie?


@cybulion:
Po pierwsze, op nigdzie nie napisał, że nie ma covida tylko wyśmiewa 100 tysiecy zakażeń dziennie i Grześkowiaka.
Po drugie lubisz sprowadzać sprawę do absurdu i walczyć z chochołem nieistniejącego covida, nikt tak nie twierdzi.
Covid to był i jest niezbyt groźny wirus.
  • Odpowiedz
@Kajtosz i rozumiem op robi w sanepidzie i widzi wystawione przez lekarzy zaswiadczenia XD
Co do groznosci to nie wiem mam ceremonialnie #!$%@? w kalendarz na ten covid?
  • Odpowiedz
@cybulion powtarzasz się dzieciaku , wysmarkaj nosek i do łóżeczka. Wyzdrowiej do 6 grudnia bo prezent czeka. Kolejna dawka na krakena.
  • Odpowiedz
Od samego początku było mówione, że będzie to wirus sezonowy i zostanie z nami na dłużej.

Skoro co druga osoba jest chora to gdzie ten trup ścielący się gęsto?

Czy to już czas, żeby zamknąć lasy?


@semperfidelis: no ja tam pamiętam inną narrację na początku
an-drzej - >Od samego początku było mówione, że będzie to wirus sezonowy i zostanie z...

źródło: zader7

Pobierz
  • Odpowiedz
masz test combo ktory wykazuje czy to grypa czy covid. Babka przedemna miala grype a ja mialem covid.


@cybulion: no popatrz, ciekawe dlaczego takich combo testów nie robiono podczas histerii covidowej? Kurczę, jeszcze by się okazało, że 3/4 wyników pokazałoby grypę i by było po pandemii. :/
  • Odpowiedz