Wpis z mikrobloga

@Silklash siema szurze, ja wczoraj wynik testu Covid + podobno co druga osoba w przychodni ma dodatni. Witam w prawdziwym swiecie. Ale to musialbys z piwnicy wyjsc.
  • Odpowiedz
@cybulion No i co z tym Covidem? Od samego początku było mówione, że będzie to wirus sezonowy i zostanie z nami na dłużej.
Skoro co druga osoba jest chora to gdzie ten trup ścielący się gęsto?
Czy to już czas, żeby zamknąć lasy?
Trzeba w końcu stanąć przed lustrem i głośno powiedzieć - zrobili mnie w #!$%@?, zamiast kontynuować i zasilać tę karuzelę.
  • Odpowiedz
@NitrousOxide no dzieki, leczenie jest nijakie, leczy sie objawowo
@semperfidelis czy ja pisze o trupach? Poprostu uswiadamiam ze przypadków jest duzo, stal sie normalna choroba. To ze ciebie ktos oszukal to nie moja wina. Mam sie ochorowac zeby udowodnic wasza teze ze covid nie istnieje? Z checia, niestety co bym nie robil mam yebana goraczke i wkurzaja mnie piwniczni odklejency z vikop.ru
  • Odpowiedz
  • 10
@semperfidelis dokładnie o tym mówię. Najwięksi pro-covidziarze oraz foliarze już poszli dalej, a Grzesiowski nadal siedzi w 2020 roku.

Ciekawe jak z jego zdrowiem psychicznym.
  • Odpowiedz
@cybulion i co te testy niby dają jak wskazują byle co i nie różnicują między typami infekcji? Wszystko teraz jest covidem bo test. Weź ty się stuknij w łeb covidziarzu jeden, was trzeba leczyć, ale na nogi, bo na głowę już za późno.
  • Odpowiedz
@cybulion ile dawek dwudawkowego preparatu przyjmiesz? 6 grudnia weźmiesz kolejną na Krakena? Pytam z ciekawości , interesuje mnie co siedzi w głowach szczepów pospolitych?
  • Odpowiedz
@Silklash: @Silklash: W okresie 12.2021 - 01.2022 eksperci zalewali nas informacjami o nadchodzącym tsunami zakażeń, upadku systemu opieki i masowych zgonach. Potem Rosja zaatakowała Ukrainę, covid zszedł na drugi plan, a jedynymi, którzy masowo umierali byli kacapy, w błotach i śniegach Ukrainy.

Nie da się tych ,,ekspertów" traktować poważnie.
  • Odpowiedz