Wpis z mikrobloga

@WykopowyInterlokutor: w sumie też nie lubię jej muzyki, jest dla mnie zupełnie nijaka, ale jest utalentowana, sama pisze swoje piosenki, gra na instrumentach, w sumie nie miała chyba nigdy jakichś naprawdę wielkich skandali. Większość jej piosenek to takie country-popowe pierdy o złamanym sercu dla nastolatek, ale ludziom się to podoba to niech sobie słuchają.

Chuopy sobie walą do niej, bo jest ładna, ma bardzo oryginalną urodę.

A, i ostatnio wyruchała potężnie
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: Już tłumaczę. Według mnie tworzenie popowych hitów w stylu Rihanny i Katy Perry jest najsłabszą stroną Taylor Swift. Próbowała zrobić takie hiciory, niektóre się przebiły, ale jeżeli rozliczać by Taylor tylko za radiowe hiciory, to pewnie nie byłaby w pierwszej 10 najlepszych piosenkarek.

Jest to pewnie związane z tym, że aby stworzyć hicior potrzebni są przede wszystkim producent muzyczny i pisarz piosenek, który już niejeden hicior napisał. Potem taka dwójka
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor Widzisz mi np Taylor mocno siada ,a Shakiry nie potrafię żadnego utworu przebrnąć.Wynika to pewnie z tego ze jedna ma mocno latino brzmienie za którym nie przepadam a Taylor ma mnóstwo utworów o codziennych problemach w których gra sobie taka gitara akustyczna czy brzdęka pianino.
  • Odpowiedz