Wpis z mikrobloga

@IceGuy: ja miałem takiego ziomka od BMW, zawsze zachwalał tył napęd, mówił że samochody z przód napędem to syf j----y. Mówił tak do momentu jak trochę śniegu napadało. Jak widziałem jak nim miota to miałem taką bekę :D Bał się jeździć do roboty w zimę.
  • Odpowiedz
ja miałem takiego ziomka od BMW, zawsze zachwalał tył napęd, mówił że samochody z przód napędem to syf #!$%@?. Mówił tak do momentu jak trochę śniegu napadało. Jak widziałem jak nim miota to miałem taką bekę :D Bał się jeździć do roboty w zimę.


@lukiboss: Ci idioci to stan umysłu, u mnie była taka sytuacja, że ziomek w liceum przestał być moim ziomkiem bo sobie kupił e36 i dołączył do
  • Odpowiedz
@IceGuy: jako obecny kierowca nowego audi z quattro I kilkoma kucami pod maską zawieszeniem adaptacyjnym I jakimiś pierdołami powiem tak - to auto to bezduszny budyń - poprawny, cichy, z dobrych materiałów ale nie mam ani trochę radochy. Automat jest zaprogramowany tak że normalnie da się jeździć tylko w trybie sport inaczej obroty przerażająco niskie. Twardy że czuje każdą dziurę na dupie. Moja poprzednia Hondzina Civic X ze swoimi 180km
  • Odpowiedz
@Sebastix: każdy kto jeździł różnymi autami ma to samo zdanie o Audi, beton zawiecha, przy małych dziurach jadąc szybciej będzie wyjeżdżać przodem. Jakoś nie rozumiem fenomenu tej marki, taki ciut lepszy wieswagen bo mu wyciszenie w drzwi włożyli (bez "hajlajna" golf 7 był słabiej wyciszany, jak dla mnie parodia).
  • Odpowiedz