Wpis z mikrobloga

Ostatnio siedzę dużo na tagu przegryw i ludzie tam piszą że, nienawidzą normików czyli zwykłych ludzi, tych co mają związki i czują nienawiść jak widzą że, ktoś jest szczęśliwy albo coś ma... Kiedy ktoś odniesie sukces to frajer i wstawiłem kandydatki z #rolnikszukazony pytając które by wybrali ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Zgadnijcie co ludzie z tagu przegryw na to ? że, to zwykłe dziwki, labadziary, kobiety to zło, mendy, cwele, lepiej lalkę albo na divy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wchodzę parę godz później i te same osoby narzekają że, rynek matrymonialny popsuty a baby nie mają empatii i wolą mokebe.

Niech mi ktoś wytłumaczy co oni mają w głowie i dlaczego tak jest ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Czy oni są normalni ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Najpierw wyzywają a później płaczą że, nie ma bab dla nich ( ͠° °)

#logikaniebieskichpaskow #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #zwiazki #badoo #tinder #facebook
Zwierz33 - Ostatnio siedzę dużo na tagu przegryw i ludzie tam piszą że, nienawidzą no...

źródło: f38ba9546b719f63e4b7875d94614766f75d4f298eeec3f975dcb56c0f67a951

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwierz33: ale sorry, jak mozna traktowac laski ktore miżą się do jakiegos obszarnika wiejskiego widzac go po raz pierwszy 5min przed nagrywaniem pierwszego odcinka.
  • Odpowiedz
  • 0
@OraclePL no tak, bo powinny się mizdrzyć do jakiegoś adriana czy patrysia z piwnicy przynależącej na krzywy ryj do 36-metrowego mieszkania jego starych (już prawie spłacone), pracującego na pół etatu w żabce (jakie sosiwo, wariacie?), na drugie pół lamiącego na wypierdzianej wersalce kupionej w '97, a na trzecie pół - użalającego się nad sobą XD no kandydat idealny, książę i ja, Disney wcielony :D
  • Odpowiedz