Wpis z mikrobloga

@mickpl: Tak czulem, ze to napiszesz, bo zawsze o tym wspominasz xD A w dupie mam juz ten wolny rynek i korporacje. Trza sie dzielic z ludem xD A oferty wcale nie byly lepsze keidy nie bylo wakacji. Nawet mi ich nie szkoda.
@massh: zgadnij kto jest załadowany po jaja w akcje banków ( ͡ ͜ʖ ͡) gra na giełdzie to dla mnie hazard taka sama patologia jak ci od bukmachera z harnasiem w łapie. Uważają ze sa lepsi bo mają okazję więcej hajsu #!$%@?ć jednocześnie i podobno się częściej myją ( ͡° ͜ʖ ͡°) mechanizm uzależnienia ten sam. Zobacz ile negatywnych emocji i jadu
@mickpl: niby tak - ale ciekawym zjawiskiem jest to, ze zawsze najbiedniejsu bronia takie molochy najbardziej xD Jescze probujesz mi wmowic ze jakby nie bylo WK to mialbym super oferte dla oszczedzajacych
@massh:
@mickpl:

Jeżeli bank ma powiedzmy 10 mld kapitału, to jak zarobi 10% przy inflacji 15%, to wcale nie jest lepiej niż gdy zarobi 4% przy inflacji 1%.

Stąd te "gigantyczne" zyski wyszły.

Tak samo (z reguły) lepiej mieć lokatę na 4% gdy inflacja jest 1%, niż mieć lokatę na 10% przy inflacji 15%.
Buda kwiczy z mównicy żeby były wakajki dla każdego XD


@mickpl: chyba komus za duzo obiecal. Jego zachowanie mocno smierdzi i powinno zostac zbadane przez jakas komisje.