Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Pobierz Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 269
Pokaż mi gdzie niby kogoś zaorałeś? Bo póki co jedyne co widzę to jak wszyscy po tobie jadą jak po suce i zresztą słusznie. Poza tym co by nie było, wybujałe ego jest oznaką słabego charakteru


@SzatanDiabel: No właśnie w ten sposób, że wy próbujecie po mnie jechać ale za każdym razem się wam skutecznie wyślizguje, bo nie macie argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To że tak
Dalej wysrywy z twojej strony. Powiedz swojemu terapeucie, że leki nie działają.


@piwakk: Ale to ty mi tutaj wmawiasz jakieś rzeczy, których nie zrobiłem xD
się #!$%@? kiedyś jeszcze w życiu zdziwisz, nie tacy ściganci się owijali na słupach. Byle byś tylko komuś krzywdy nie zrobił, tego Ci życzę


@waskizlo: Na słupach to się zawijają tacy jak ty mierni kierowcy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to chyba ty sam wrzuciłeś filmik na którym widać, że żałosny z ciebie kierowca.

Także co tu więcej udowadniać?


@SzatanDiabel: Właśnie ten filmik udowadnia jak dobrym kierowcą jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz być naprawdę wyjątkową miernotą drogową żeby takie teksty pisać. Czas reakcji poniżej 0.5 sekundy, a ten mi coś zarzuca xD
@Operator_imadla: na prostej to nie jest specjalnie szybko. No i przepisowo można jeździć jak się ma czas i cierpliwość xd ja nie mam ani jednego ani drugiego, żeby jeździć z prędkością dostosowana do refleksu emeryta
@Corrny

Na pewno na złość postawili, żeby @Corrny wkurzyć. W ogóle to @Corrny jakby się zajął organizacją ruchu to by się tu cały świat zjeżdżał na nauki ale akurat tym @Corrny teraz nie może się zająć bo na innym froncie zbawia świat… ale gdyby tylko miał czas i się tym zajął to ło cho cho jakie cuda by były.
Właśnie ten filmik udowadnia jak dobrym kierowcą jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz być naprawdę wyjątkową miernotą drogową żeby takie teksty pisać. Czas reakcji poniżej 0.5 sekundy, a ten mi coś zarzuca xD

Odpowiedz


@cwlmod: xDDD Typie ogarnij sie, nie miałbym zarzutów gdybyś w niego nie #!$%@?ł, ale niestety na drodze nie potrafisz przewidzieć tego że kierowcy potrafią wywalić ci sie pod koła, jechałeś na pewniaka, nie
@SzatanDiabel: Pewnych rzeczy nie da się przewidzieć i tylko miernota drogowa będzie pisać takie rzeczy jak ty xD

Tym samym potwierdziłeś, że jesteś bardzo słabym kierowcą z bardzo wybujałym ego, bo zostałeś zaorany i nie chcesz tego przyjać do wiadomości.

No i dodajmy że nie znasz przepisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@JavierDaY: A spoko, patusy jak ty zawsze tak reagują w obecności inteligentnej osoby, bo nie mogą się nawet przy niej odezwać żeby się nie ośmieszyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)