Wpis z mikrobloga

Wrzucam zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większość ludzi ma gdzieś, bo to obca osoba itd, ale naprawdę chłopak jest ojcem wspaniałego chłopca, który zmaga się z autyzmem po szczepieniu jest bardzo zżyty z ojcem i chciałbym żeby miał go jak najdłużej. Jak możecie pomagajcie każdą złotówka się liczy. https://pomagam.pl/hddwak #pomagajzwykopem
zdjęcie moje z synem i stronie kumpla, reszta na stronie.
Pobierz Losgarrdiopo - Wrzucam  zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większ...
źródło: wykoppomoc
  • 129
zdjęcie moje z synem i stronie kumpla, reszta na stronie.


@Losgarrdiopo Dobrze Ci piszą tutaj. Jeśli masz jakąkolwiek możliwość wpłynięcia na kumpla, niech przeznaczy pieniadze na dodatkowa diagnostyke, druga diagnoze, konsylium medyczne itd. Bardzo dobry ośrodek onkologiczny jest np. pod Bydgoszczą (centrum onkologii).

Te suplementy diety (to nawet nie sa leki) które są opisane w zbiórce to niestety tylko przepalanie pieniędzy...
@Losgarrdiopo: mega mi przykro ze takie młode pełne zycia osoby raz źle losują kostką w loterii i zostają zjedzone od środka przez zbuntowane komórki ich własnego organizmu.

Trzymam kciuki za kolegę jednak obawiam się ze suple z grzybów to nie jest wlasciwa terapia. Radzę sie zastanowić, jeśli jest szansa konwencjonalnej terapii to warto w to uderzyć i przekonać kolegę nawet jeśli ma jakijś uraz do nauki po tym co sobie wmówił
To ja bym wyszedł z tym samym dzieckiem, a nie brał inne chore.


@F_Ogot: bystry jesteś jak na wykopka xD
zabrakło argumentu to na czarnolisto, nieźle się obsrałeś, i dobrze bo nie będziesz zawracał więcej d...py
@2xpapanalepiku coraz więcej przypadków się diagnozuje bo coraz więcej wiemy o autyzmie i są lepiej dobrane kryteria diagnostyczne. Kiedyś np. Nie diagnozowano prawie autyzmu u kobiet bo kryteria były pod mężczyzn i chłopców. Teraz już wiemy, ze kobiecy autyzm się różni od męskiego i mamy więcej diagnoz. Kiedyś autyzm diagnozowano głównie przy upośledzeniu intelektualnym.

I wybacz, ale za #!$%@? nie wierze w to, ze dziecko było funkiel zdrowe i ledwo wyszło z