Wpis z mikrobloga

Wrzucam zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większość ludzi ma gdzieś, bo to obca osoba itd, ale naprawdę chłopak jest ojcem wspaniałego chłopca, który zmaga się z autyzmem po szczepieniu jest bardzo zżyty z ojcem i chciałbym żeby miał go jak najdłużej. Jak możecie pomagajcie każdą złotówka się liczy. https://pomagam.pl/hddwak #pomagajzwykopem
zdjęcie moje z synem i stronie kumpla, reszta na stronie.
Losgarrdiopo - Wrzucam  zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większ...

źródło: wykoppomoc

Pobierz
  • 129
@Losgarrdiopo nie wiem czy to scam ale przypomniało mi się, że mój stary też miał być leczony takimi cudownymi lekami z jakieś żurawiny z lasu równikowego.

Strasznie nienawidzę tych #!$%@?, które żerują na śmiertelnej chorobie wiedząc, że taka osoba zrobiłaby wszystko żeby się uratować. Dla takich ludzi jest specjalny krąg piekła razem z oszustami wciskającym i garnki starym babom
@Losgarrdiopo: widzę że robią nagonkę na ten zwrot o powiązaniu szczepienia z autyzmem ale znam osobiście rodzinę gdzie chłopak rozwijał się normalnie, reagował na bodźce, był kontaktowy i pogodny. Wszystko wywróciło się do góry nogami po jednej ze szczepionek, diametralna zmiana zachowania, brak kontaktu i po krótkim czasie diagnoza, chłopak ma autyzm.
Drugi przypadek, nie wiem jak się skończył, po szczepieniu dziecko wpadło w szał, totalny brak kontaktu. Placówka była prywatna