Wpis z mikrobloga

Wrzucam zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większość ludzi ma gdzieś, bo to obca osoba itd, ale naprawdę chłopak jest ojcem wspaniałego chłopca, który zmaga się z autyzmem po szczepieniu jest bardzo zżyty z ojcem i chciałbym żeby miał go jak najdłużej. Jak możecie pomagajcie każdą złotówka się liczy. https://pomagam.pl/hddwak #pomagajzwykopem
zdjęcie moje z synem i stronie kumpla, reszta na stronie.
Losgarrdiopo - Wrzucam  zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większ...

źródło: wykoppomoc

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpasticInk nie, po prostu powielenie bzdur wyssanych z tyłka nie jest dobra reklama do wsparcia czegokolwiek.

A to, ze szczepienia nie powodują autyzmu zostało już dawno udowodnione.
  • Odpowiedz
@Losgarrdiopo nie wiem czy to scam ale przypomniało mi się, że mój stary też miał być leczony takimi cudownymi lekami z jakieś żurawiny z lasu równikowego.

Strasznie nienawidzę tych #!$%@?, które żerują na śmiertelnej chorobie wiedząc, że taka osoba zrobiłaby wszystko żeby się uratować. Dla takich ludzi jest specjalny krąg piekła razem z oszustami wciskającym i garnki starym babom
  • Odpowiedz
  • 15
@Losgarrdiopo: co jest do #!$%@? przeczytałem opis i on jakimiś tabletkami 80 sztuk po 300 zł za opakowanie a w tytułe piszę że 1000 a potem 4000zl co tu się #!$%@? zresztą leki ale te prawdzie leki na tak poważne choroby może tylko kupować szpital a nie jakiś zwykły człowiek
  • Odpowiedz
@medeiS7:

a jakaś tępa #!$%@? alternatywka uzbiera od spermiarzy kilkadziesiąt k na "usamodzielnienie" bo nie chce się #!$%@? pracować XD #!$%@?ć was spermiarze pluje wam do dup i gardzę wami z calego serca


Tępa #!$%@? przynajmniej wywołuje wasz ból dupy a nie scamuje ludzi na poszczepienny autyzm XD
  • Odpowiedz
autyzmem po szczepieniu


@Losgarrdiopo: jak ubić połowę zainteresowania zbiórką na uratowanie życia kumpla, bo za ciężko się powstrzymać przed szuraniem. Brawo. Na szczęście ekstrakt z grzybów shiitake za 4k miesięcznie w samej zbiórce i tak anuluje jakiekolwiek zaangażowanie, więc na jedno wychodzi, oszczędzasz przynajmniej kliku
  • Odpowiedz
@Losgarrdiopo: CO TO ZA SCAM?!

Koszt tygodniowy kuracji jednym lekiem Mycelcaps to 1044 zl (miesięcznie 4176 zł).


#!$%@?ąc już, że to nawet nie jest lek, tylko suplement diety to on kosztuje 350 zł, a nie żadne 1050 i ma 80 tabletek z dawkowaniem po 3 dziennie.

To daje jedno opakowanie na 26 dni, czyli 13,35 zł za jedną tabletkę lub inaczej mówiąc 400 zł za miesiąc. A nie 4200!
  • Odpowiedz
@Losgarrdiopo Autyzm wytwarza się podczas życia płodowego ale daje pierwsze objawy jak dziecko jest większe i jest po pierwszych szczepieniach (zresztą jak ma nie być, skoro od razu po porodzie są pierwsze?).

Skoro piszesz o autyzmie od szczepionek to jesteś tak samo tępy jak i ten na którego jest ta zbiórka.
  • Odpowiedz
@Losgarrdiopo: widzę że robią nagonkę na ten zwrot o powiązaniu szczepienia z autyzmem ale znam osobiście rodzinę gdzie chłopak rozwijał się normalnie, reagował na bodźce, był kontaktowy i pogodny. Wszystko wywróciło się do góry nogami po jednej ze szczepionek, diametralna zmiana zachowania, brak kontaktu i po krótkim czasie diagnoza, chłopak ma autyzm.
Drugi przypadek, nie wiem jak się skończył, po szczepieniu dziecko wpadło w szał, totalny brak kontaktu. Placówka była
  • Odpowiedz