Wpis z mikrobloga

Wrzucam zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większość ludzi ma gdzieś, bo to obca osoba itd, ale naprawdę chłopak jest ojcem wspaniałego chłopca, który zmaga się z autyzmem po szczepieniu jest bardzo zżyty z ojcem i chciałbym żeby miał go jak najdłużej. Jak możecie pomagajcie każdą złotówka się liczy. https://pomagam.pl/hddwak #pomagajzwykopem
zdjęcie moje z synem i stronie kumpla, reszta na stronie.
Losgarrdiopo - Wrzucam  zbiórkę dla kumpla, który zmaga się z rakiem złośliwym większ...

źródło: wykoppomoc

Pobierz
  • 129
widzę że robią nagonkę na ten zwrot o powiązaniu szczepienia z autyzmem ale znam osobiście rodzinę gdzie chłopak rozwijał się normalnie, reagował na bodźce, był kontaktowy i pogodny. Wszystko wywróciło się do góry nogami po jednej ze szczepionek, diametralna zmiana zachowania, brak kontaktu i po krótkim czasie diagnoza, chłopak ma autyzm.

Drugi przypadek, nie wiem jak się skończył, po szczepieniu dziecko wpadło w szał, totalny brak kontaktu. Placówka była prywatna więc wezwali
z najnowszych badań wynika, że szczepionka może doprowadzić do neuroinflamacji co może powodować autyzm ale prawdopodobnie trzeba mieć predyspozycje genetyczne więc nie znasz nie oceniaj


@FejsFak: Z nienajnowszych już badań wynika, że chłop koło pięćdziesiątki nie potrafi se nawet zrobić schodów i lata boso po placu budowy jak chore dziecko...
@HrabiaZet: akurat chodzenie na bosaka jest bardzo zdrowe i zalecił mi je ortopeda ze względu na bóle w stawie skokowym po wielu kontuzjach - mogę bardzo dużo chodzić na bosaka i nic mnie nie boli a jak próbuję to samo zrobić w butach to muszę zakładać bandaż uciskowy bo ból jest nie do zniesienia.
Jak się odniesiesz do tego panie expercie?
A może jakieś argumenty odnośnie neuroinflamacji spowodowanej autoimmunologiczną odpowiedzią systemu
@2xpapanalepiku: Ty wróć na lekcje biologii najpierw, od podstaw.


@HrabiaZet jest dzbanem nie nadążającym z pewnością za postępem badań naukowych w medycynie przez co będzie obrażał każdego kto nie zgadza się z jego zakrzywionym przez niewiedzę obrazem rzeczywistości. Ani to mądre, ani wykształcone a na pewno brakuje temu pokory.
nie wiemy tez skąd się bierze choćby schizofrenia. No tylko tego nie można podpiąć pod szczepionki


@rudyba: pacynko, czy ja piszę o schizofrenii? Ja znam te metody, próby ośmieszenia, zdyskredytowania. Zwyczajnie się ośmieszasz
@HrabiaZet co ma lekcja biologii do szczepionek. Przywołuje konkretne fakty z którymi miałem do czynienia osobiście. Szczep się dalej dzbanie
@FejsFak tobie brakuje pokory pajacu