Wpis z mikrobloga

Sędzia Oksana Demyasheva, która skazała Saszę Skochilenkę na siedem lat więzienia za wymianę w sklepach metek z cenami antywojennymi napisami, dostała awans . Jak wynika z komunikatu zamieszczonego na stronie internetowej Komisji Kwalifikacyjnej Sędziów Petersburga, dosłownie następnego dnia po wydaniu wyroku została zarekomendowana na stanowisko wiceprzewodniczącego Kalinińskiego Sądu Rejonowego w Petersburgu.

Ps. Sytuacja Kafkowska wypisz, wymaluj.. ¯_(ツ)_/¯

#ukraina #wojna #rosja #franzkafka
Kumpel19 - Sędzia Oksana Demyasheva, która skazała Saszę Skochilenkę na siedem lat wi...

źródło: temp_file3397035011931312725

Pobierz
  • 10
@Kumpel19: ale kolejny raz "bycie "przeciwko wojny" to bycie 100% na stronie pro-banderowskiego Kijowa".

Zieleński sam wyszedł z rozmów dyplomatycznych. Jak wspierając jego można być "przeciwko wojny"?

Granic nie trzeba zmieniać? Czemu wtedy Polska wyznała zmianę granic Serbii?

Mam dość tych podwójnych standartów.
@Filipterka25: a co dokładnie jest źle? Korzystatora nie używam wcale, tylko dla niektorych słów i to rzadko.
Mogę pseudo-ślůnskom gwarom pisać by podtwierdzić.

Ale ciekawie że w czymś ta gwara jest bliżej rosyjskiemu niż standartowa polszczyzna, naprzykład tam się mówi "coby" zamiast "żeby".

Chyba mam zacząć czytać książek w języku polskim.
@Saszka_PL: My nie jesteśmy Rosjanami.My jesteśmy Polakami.To nas różni.My was możemy szanować ,ale po tym co robicie nie możemy.W Londynie trochę widziałem.Szanujecie Polaków ,ale Mołdawian nie szanujecie.Moze to nie wy średniaki ,ale wasi panowie to są tempe frajerzy pracujący na aparat państwa.Bywalem u waszych rosyjskich słupów,nie wspominając o burdelach w rezydencjach.Takze powodzenia.