Wpis z mikrobloga

jak to nie bait (bo juz w sumie nie wiem XD), to w sklepach stacjonarnych Lavard maja czasem spoko plaszcze i są panie ktore fajnie pomagają dopasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@youngP: Gdyby tylko Lavard nie j---ł ludzi na składzie użytych materiałów to byłoby spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a to pierwsze slysze, jakies zrodlo? bo az sie zaciekawilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@youngP: Chociażby: https://finanse.wp.pl/metki-klamia-tak-producenci-ubran-nabijaja-w-butelke-klienta-6931154542279424a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek ja tam nie mam złudzeń, nie jest to na pewno jedyna marka, która ma takie wpadki - akurat są obecni w galeriach handlowych i ich marka wyszła na światło dzienne: "inspektorzy w 2021 roku ocenili 780 partii męskich ubrań wizytowych.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: O kurde, to nawet nie wiedzialem. Moze jak dowalą im kary to coś się poprawi. Choc plaszcze, ktore ja od nich mialem byly bardzo spoko, ale wiadomo, roznie bywa
  • Odpowiedz
@klefonafide mireczku ani to z przodu ani z tyłu nie nie układa, bo jest źle uszyty. Popatrz na zdjęciu jeden rękaw do drugiego, po prawo (lewa ręka) rękaw sam się skręca. Z tyłu też fałdy. Zwracaj.
  • Odpowiedz