Wpis z mikrobloga

@klefonafide: za krótkie rękawy, jakieś dziwne to zapięcie bo klapy wyją i coś z tyłu nieteges bo faluje... moim zdaniem źle skrojony. Z tyłu widać jakby był szyty na kogoś wyższego, ale wyższy miałby jeszcze dłuższe ręce... Poza tym wygnieciony jakby psu z d wyciągnąć.. więc materiał to jakaś lipa że się tak gniecie.
  • Odpowiedz
@klefonafide: Uważam tak jak poprzednicy, pomyślałem idealnie o tym samym co napisał @-debug: . Płaszcz jako taki nie jest zły ale zwyczajnie Ci nie pasuje. Uważam że mocno wcięty dekolt jest lepszy gdy płaszcz jest krótszy i idealnie dopasowany. Twój nie jest idealnie dopasowany bo od wysokości brzucha w dół, brzydko się marszczy, pewnie przez to że to cienki płaszcz który wygląda jak marynarka.

I tak, do golfa,
  • Odpowiedz
@klefonafide: a nie czujesz ograniczenia w klacie i w rękawach na jej wysokości? Całość pewnie ciągnie w tych kilku punktach do przodu, a na plecach z dupy zostaje nadmiar materiału. Raczej słaby krój i ciężko będzie to przeskoczyć. Może gdybyś był w podobnej wadze, ale normalnej postury, to byłoby trochę lepiej, ale wciąż bez szału. Nawet jak głupie spodnie założysz o przemyślanie dopasowanym kroju, to momentalnie odczujesz różnicę i różowy
  • Odpowiedz
@klefonafide: wg mnie wygląda beznadziejnie, tak dziwnie się układa, mi się kojarzy z tym słynnym memem zdjęciem gościa w za dużym garniaku.
Z tego co czytam masz problem z szerokimi ramionami, ja mam zupełnie to samo, mierzyłem fajnie skrojone płaszcze męskie typu slim, ale wszystkie były na facetów o dziewczęcej figurze, jak rozmiar był dobry i pasie dobrze się układał to w ramionach jakby miał pęknąć, a jak w ramionach
  • Odpowiedz
@klefonafide: jak kosztował mniej niż 50zl w lumpie to zostaw. Jak nie to śmietnik. Klapy ni to lata 80, ni to 2000. Pod marynarkę ujdzie, kazualowo to ściągnij ze trzy cm w plecach jest za duży w barkach.
  • Odpowiedz