Wpis z mikrobloga

@Wloczykij2: odpowiedz na pytanie, czy jakbym ja złamał prawo panujące u mnie w pracy i by mi za to potrącili z wypłaty to byłoby sensowne robienie zbiórek i żebractwo jaki to ja jestem pokrzywdzony? jak się nie podoba to nikt mu nie każe być posłem i pracować w sejmie, jakoś inni potrafią się dostosować ale braunowi przeszkadza kawałek papieru na mordzie xD
@yungdupa: Jest zasadnicza różnica, bo on jest jednym z ludzi, którzy tworzą prawo i jest ściśle określone jak to prawo się tworzy i wprowadza. Jednak w przypadku maseczek jak i wszystkiego co się wtedy działo jak zakazy wyjścia do lasu, wystawianie mandatów za jakieś bzdury, które potem sąd odrzucał itd.

Natomiast witek braunowi nie miała prawa dowalać tych kar i tyle.

Jednak chciałem powiedzieć jeszcze, że z braunem mi nie po
@Wloczykij2: no dobra, ale w miejscu pracy posła jakim jest sejm obowiązują określone zasady i choćby ktoś nie wiem jak się sprzeciwiał, stawał na czubku od #!$%@? i wrzeszczał w proteście przeciwko nim to one zawsze muszą być przestrzegane i nie ma to niczego do dyskusji, podejmując pracę jako poseł zgodził się na określone zasady i możliwość wprowadzenia nowych zasad to niech ich przestrzega a nie płacze xD to trochę jakby
bo on jest jednym z ludzi, którzy tworzą prawo i jest ściśle określone jak to prawo się tworzy i wprowadza.


@Wloczykij2: i co? Czyni go to lepszym? A może on dzięki temu jest ponad obowiązującym prawem?
@M4rcinS: Teraz jest tam 45k. Z jednej strony trochę dupa piecze z niskiej wstydliwej zazdrości, ale z drugiej mam neisamowitą bekę, bo wywalił tu efekt streisand wywalił w kosmos.