Wpis z mikrobloga

#famemma A ja mam takie pytanie. Czy jak np. Denis Załęcki uderzył z partyzanta Alana Kwiecińskiego łokciem, to była to patologia godna oburzenia i potępienia czy wtedy wszystko było ok? A jak farmazeusz uderzył "na ściance" z partyzanta tego typa co padł, to była to patologia godna potępienia czy może wszystko ok i było śmiesznie? Ogólnie można w nieskończoność wyliczać... Urwi tu mocną hipokryzją u niektórych. :-)
  • 12
  • Odpowiedz
@don-zwierz: najśmieszniejsze jest to, że te osoby które teraz tak się sprzeciwiają patologii i takim zachowaniem kiedyś czekały z zegarkiem w ręku aż rafatus odpali albo magical a przecież każdy wie co się tam działo i nikt nie narzekał ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@don-zwierz: oni to wszyscy mają więcej szczęścia niz rozumu, jak wtedy na sciance #!$%@? tego sadka z impetem, ten polecial do tylu polprzytomny, mógł se rozwalic leb i ferarrka by sie z tego już nie wywinął. Friki istnieją juz 5lat a odpukac jeszcze nic takiego grubego podczas tych gal czy konferencji się nie stało.. chcoiaz chyba do czasu jak sie wpuszcza takich prawilniakow jak labryga,zalecki a myślę ze następni w kolejce
  • Odpowiedz
  • 1
@don-zwierz co innego jak jesteś na konferencji fame i wiesz że przeciwnik ci może #!$%@? partyzanta, co innego to były strimy rafatusa gdzie obydwoje się tłukli od lat. A co innego kawiaq gazujący obcych nieświadomych ludzi i bicie jakiejś dziewczyny.
Na magicalu też ciąży klątwa bicia gohy i to był główny powód jego wykluczenia. Nie alkostrimy tylko uderzenie gohy po dziś dzień każdy mu wypomina.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: To były przejawy braku godności i honoru ze strony tych dwóch patusów. No i jednak jak dorosły facet uderza dorosłego faceta to jest to co innego niż jak dwóch typów poniża i #!$%@? do krwi prawdopodobnie nieletnią babe
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Na konferencjach czasem puszczają nerwy nawet prawdziwym sportowcom a co dopiero freakom, którzy jadą po sobie od najgorszych. Ferrari też skakał, skakał aż wpadli do niego, pocięli i trochę się uspokoił, teraz wyzywa tylko osoby z którymi ma szanse w walce, oczywiście jego zdaniem, dlatego tez nigdy nie wyzwie Szeligi, Załęckiego, Labrygi bo po prostu się ich boi. Nie możesz porównywać patostreamów z Kawiaqiem bo to zupełnie coś innego. Na
  • Odpowiedz