Wpis z mikrobloga

Mieliście sytuacje, że ktoś próbuje was zaatakować kiedy byliście w aucie? Zajeżdża drogę i wysiada do was, na jakimś parkingu podbiega grupa dresiarzy, ktoś podbiega kiedy stoicie w korku? Jak to się skończyło, ucieczka na wstecznym, ominięcie bokiem, a może jedynka i prosto w gościa, a później wyrok za przekroczenie obrony koniecznej? Podzielcie się historiami :)
#polskiedrogi #samochody #prawojazdy #motoryzacja
  • 9
@xPekka: w sumie chyba 3x trafiłem na ciśnieniowców co chcieli się zatrzymywać i tłumaczyć ręcznie. Nigdy jednak nie dochodziło do zatrzymania aut.
@xPekka: raz typ chciał mi umyć szybę mimo że pokazywałem wyraźnie nie, to mu uciekłem na wstecznym

jeszcze się w głowę popukał że to niby jakiś dziwny jestem XD

na drodze nigdy nie miałem takiej spiny, ale jakby co to niewielu jest takich którzy dogonią moje auto :)
@xPekka: kiedyś w okolicach Terespolu wjeżdżałem na parking pod jakimś duży marketem albo centrum handlowym i według jakiegoś idioty jechałem za wolno. Zatrąbił na mnie i mnie ostro wyprzedził, jak mu "odtrąbiłem" to się zatrzymał i chciał żebym wyszedł z auta ale postraszyłem go, że zadzwonię na policję
Srebrna Bora ;p