Wpis z mikrobloga

@IronHeisenberg1939: Nie. Zmieniłoby jakbyś łoił teścia i sterydy w większych ilościach. Wtedy masz stężenie testosteronu typu 5,000 - 10,000 ng/dl, do tego inne środki anaboliczne i wychodzi że masz 10-20x więcej androgenów w organizmie niż normalny człowiek. Wtedy jest różnica. A nie wtedy kiedy sobie o 20 czy 50% podwyższ naturalny poziom.
Słyszałem ze ludzie „odżywają” gdy biorą teścia, szczególnie ci po 30 a raczej po 40. Osoby na bombie potrafią mieć ponad 5k na badaniu? :0


@IronHeisenberg1939: Ludzie po 40 odzywają, gdy biorą testosteron, bo ich tryb życia jest daleki od optymalnego w kontekście produkcji tego hormonu.

Tak samo odzywają ludzie w wieku 25 jak piwko, pizzę i imprezki co kilka dni zamienia na zdrowe jedzenie i sport.

Nie ma dowodów, że
@blehblehbleh dokładnie tak jest. Miałem teścia na poziomie 238 gdzie minimum w labie zaczynało się od 280 trenowałem wtedy ponad 2 lata dieta trzymana za jaja więc mówię wbije na igłę może będzie lepiej. No i niż poza sylwetka się nie zmieniło za bardzo to nie jakieś magiczne cukierki że weźmiesz i twoje życie nagle staje się lepsze