Wpis z mikrobloga

@AndyMendy:

Zdecydowanie lepiej wyglądają zarobki lekarzy specjalistów. Przeciętna pensja chirurga ogólnego to 7650 złotych brutto. Chirurg zatrudniony w placówce liczącej między 50 a 249 pracowników zarobi najwięcej - przeciętnie 10 030 złotych.19 sie 2021


Pokaż mi swoje źródła które mówią, że lekarz specjalista nie wstałby z łóżka za 15k miesięcznie, proszę.
o czym ty mówisz w ogóle xddd


@AndyMendy: a ty? Widać że zupełnie nie znasz tematu, tylko powtarzasz jakieś zasłyszane brednie. Lekarz specjalista jest w stanie dobić do 15k jeśli w miesiącu #!$%@? 7 całodobowych dyżurów i jeszcze kilka dni w miesiącu podrabia w przychodni wyrabiając ponad 250h etatu. Nie wiem który sprzedał Ci info że za 15k nie wstaje z łóżka, ale widocznie chciał żebyś się od niego #!$%@?ł, albo
@Plp_: Wykop myśli ze wszyscy lekarze to kardiochirurdzy albo specjaliści z tytułem profesorskim, tymczasem w większości jest tak jak mówisz. Do tego dochodzi często ogromne przepracowanie i brak czasu dla siebie i rodziny, a szpital nalega bo są braki w personelu. Za bardzo dobrą wypłatę trzeba poświęcić masę swojego czasu, zarówno na codzienną robotę, jak i przyjmowanie prywatnie.
@Chicoxxx66 Kolejna odklejają wykopu odcinek 2137. Programista to tylko taki realizujący ambitne projekty zarabiający 30k+, lekarz to tylko taki który codzien robi przeszczep serca. To samo kobiety - mężczyzna to tylko taki min 180cm i zarabiający minimum 30k na miesiąc bo inaczej to podludz nadający się do utylizacji. Że też ludzie są aż tak głupi i zawsze operują zjawiskami z ekstremum
@AndyMendy: ciężko porównywać lekarza specjalistę i chłopa z IT, kolosalna różnica w otwartości zawodu i też lekarz raczej przewyższy programistę dopiero po trzydziestce, gdzie programista już będzie mieć sporo expa z dobrymi zarobkami
nie wiem skąd ten mit lekarza-bogacza. Rodzinny z dyplomem zarabia trochę więcej niż nauczycielka w szkole, lekarz specjalista w przychodni ma na rękę w granicach 7-8k. Wyższa półka to są zabiegowcy-chirurdzy, dyrektorzy klinik, czy kierownicy projektów w stylu "sztuczna tętnica aortalna ze skóry świni" i wtedy już faktycznie zarobki sięgają kilkunastu-kilkudziesięciu tyś. ale to praktycznie ułamek całej grupy.


https://klinikaofert.pl/

@Plp_: hmmm...
ly000 - >nie wiem skąd ten mit lekarza-bogacza. Rodzinny z dyplomem zarabia trochę wi...

źródło: Screenshot_20231118_142610

Pobierz
True XD Jestem na grupie z IT, co tam się wyprawia to #!$%@? XD ogólnie częsty argument to "programiści są lepsi od lekarzy, kierowców, chirurgów itp."


@Chicoxxx66:
Niedługo mi stuknie 10 lat w branży i nigdy takich głupot nie słyszałem. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć, co najczęściej mówią programiści, to będzie to coś w ten deseń:
- ale gówno (to z czym pracujemy)
- ale gowno (to co programista zrobił)
- ale
ale zdajesz sobie sprawę że to chodzi o robote w stylu "będzie pan przychodził na 3h w tygodniu w ramach konsultacji" prawda? XDD idąc dalej tą logiką to mogę zakładać że jak korepetytor bierze 60zł/h za korki z majzy to wyciąga 12k/ miesiąc XDD z tych nauczycieli to dopiero muszą być grube ryby, a jeszcze podwyżek chcooo xD


@Plp_: a to?
https://pracawmedycynie.com/
ly000 - >ale zdajesz sobie sprawę że to chodzi o robote w stylu "będzie pan przychodz...

źródło: Screenshot_20231118_145404

Pobierz
za 15k to by z łóżka nie wstał


@AndyMendy: programista specjalista też by nie wstał. Te 15k to mem sprzed kilku lat zanim przyszła inflacja i #!$%@?ł się kurs dolara. Obecnie specjaliści z doświadczeniem zarabiają minimum dwa razy tyle.