Wpis z mikrobloga

Wysokie ceny jedzenia/prądu/gazu?
Posiadanie mieszkania jedynie marzeniem?
Okropna sytuacja demograficzna i ekonomiczna?

To nic, dla nas teraz ważne jest to, żeby niekonstytucyjnie ograniczyć wolność słowa i uprzywilejować wybrane grupy społeczne robiąc z normalnego Polaka obywatela 2giej i 3ciej kategorii.


#bekazlewactwa #polityka #polska
suweren_sudoku - Wysokie ceny jedzenia/prądu/gazu?
Posiadanie mieszkania jedynie marz...

źródło: lewactwo

Pobierz
  • 39
To nic, dla nas teraz ważne jest to, żeby niekonstytucyjnie ograniczyć wolność słowa i uprzywilejować wybrane grupy społeczne robiąc z normalnego Polaka obywatela 2giej i 3ciej kategorii.


@suweren_sudoku: ale paragraf o ochronie uczuć religijnych istnieje od dawna. Nie jestem entuzjastą ochrony partykularnych grup, wg mnie każdy człowiek powinien być chroniony przed mową nienawiści... no ale jeśli to ma sprawić że jakaś gnida pokroju Jędraszewskiego stanie przed sądem i dostanie nakaz zamiatania
@thorgoth: To może usunąć paragraf o ochronie uczuć religijnych, zamiast wprowadzić inną uprzywilejowaną grupę?
"Pozbądźmy się wolności słowa przynajmniej Jędraszewski stanie przed sądem hehe"

@Pan_Slon:
Można zaobserwować jak to na zachodzie wygląda. Specjalne programy dla kobiet? "Ja się identyfikuje jako genderfluid i dzisiaj czuję się kobietą"
Uprzywilejowanie osób LGBT? "No jestem gejem akurat we czwartki"
@suweren_sudoku:

To nic, dla nas teraz ważne jest to, żeby niekonstytucyjnie ograniczyć wolność słowa i uprzywilejować wybrane grupy społeczne robiąc z normalnego Polaka obywatela 2giej i 3ciej kategorii.


Jak uważasz, że obecne przepisy chroniące tożsamość religijną czy rasową są niekonstytucyjne, to może gdzieś to zgłoś, nie może tak dłużej być.

Niestety nie sądzę żeby to zadziałało, a na dodatek niebawem do tych grup dołączy LGBT i ze swojej wolności do agresji
strfkr - @suweren_sudoku: 
 To nic, dla nas teraz ważne jest to, żeby niekonstytucyjn...

źródło: 20231117_124617

Pobierz
@strfkr: Fajnego słownictwa używacie. Agresja. Brzmi jakbym komuś krzywdę chciał zrobić. A mi chodzi tylko o wolność słowa.
Powinieneś jednak swoje słownictwo zaktualizować, bo teraz twoi koledzy mówią na to mowa nienawiści. Co ja bym nazwał wyrażeniem opinii lub krytyką.

A las to polecam tobie. Najlepiej bez internetu i mediów społecznościowych, bo twój mózg jest pozbawiony rozumu i przesiąknięty jest lewacką narracją.
@suweren_sudoku: pod mowę nienawiści można podciągnąć wszystko. Zabawne, że już część tej "społeczności LGBT" żre się między sobą, co zapowiada, że nadchodzi prawdziwy cyrk z tymi płatkami śniegu.

Co widać choćby na przykładzie feministek, gdzie duża część jest atakowana za bycie prawdziwymi feministkami - zwane są TERFami. Czy lesbijki, bo nie pasuje im susiaczek u transkobiety czy genderfluida.
@strfkr: Ale ja krytykuje kary za tak zwaną mowę nienawiści i to tylko w stosunku do określonych grup społecznych.
Jeżeli chodzi o znieważenie i zniesławienie albo naruszenie nietykalności to jest ono zagrożone karą grzywny lub ograniczeniem wolności. Co najważniejsze - nie ważne do jakiej grupy społeczna należy ofiarą i agresor.

@placebo_ Według konstytucji:


Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Nikt nie może być
@suweren_sudoku Chciałbym zobaczyć jak ten wybitny pomysł jest przekuwany w konkretny paragraf. I nawet to popieram bo taki paragraf w pierwszej kolejności zaorałby wszystkie te seskitowskie mizoandryczki, które hejtuja na facetów wyzywając ich główne w tematach seksualnych. Bo jeżeli ktoś nie uprawia seksu, czyli jest incelem, to przecież równie dobrze może o sobie powiedzieć że utożsamia się z aseksualnością. Wszystkie przegrywa dostałyby do ręki potężny oręż do walki z julkami, a ponieważ
@suweren_sudoku: I znowu nie wiesz o co chodzi ale się zesrałeś. Obecnie w tym artykule 256 kk bodajże jest info o nawoływaniu do nienawiści na tle rasowym, narodowościowym czy wyznaniowym, dodane będzie jeszcze coś o orientacji tylko czy płci, nic nowego, ot taka aktualizacja która w jakiś sposób pewnej grupie wyjdzie na +, nikomu nic złego się nie stanie. Ale wy to musicie się obrazić, że "jak to nie będę mógł
@Wink: Nigdzie się nie zesrałem, odpowiadam normalnie. Nigdzie w tym nawoływaniu nie widziałem odniesienia do artykułu 256 kk, ale mnie sama idea mowy nienawiści i ta część artykułu o nawoływaniu do nienawiści mi nie odpowiada. Według tego artykułu krytykę imigrantów czy postawę Ukraińców można podciągnąć pod mowę nienawiści.

ot taka aktualizacja która w jakiś sposób pewnej grupie wyjdzie na +

I taka mała aktualizacja może już doprowadzić do tego, że krytyka