Wpis z mikrobloga

Wysokie ceny jedzenia/prądu/gazu?
Posiadanie mieszkania jedynie marzeniem?
Okropna sytuacja demograficzna i ekonomiczna?

To nic, dla nas teraz ważne jest to, żeby niekonstytucyjnie ograniczyć wolność słowa i uprzywilejować wybrane grupy społeczne robiąc z normalnego Polaka obywatela 2giej i 3ciej kategorii.


#bekazlewactwa #polityka #polska
suweren_sudoku - Wysokie ceny jedzenia/prądu/gazu?
Posiadanie mieszkania jedynie marz...

źródło: lewactwo

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CheSlaw: I tu jest sedno sprawy. Obrażanie mężczyzn i prawaków nie będzie traktowane jako mowa nienawiści.

Jedynie kobiety, LGBT i mniejszości tj. murzyni, muzułmani itp. będą pod ochroną. Tak jest w każdym kraju zachodnim. Faceta, białasa czy chrześcijanina można obrażać.

Edit: Tutaj nawet wprost jest mowa o LGBT.


@suweren_sudoku Ok, a jak ktoś ci udowodnić że nie jesteś LGBT? Aż człowiek ma ochotę
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku ogólnie to straszne ale kobiety ciągle są promowane. Emancypacja. Biedne walczą z męskim patriarchatem. A jednocześnie są uprzywilejowane (wiek emerytalny np) i zapasc demograficzna to w głównej mierze ich wina. A będzie tylko gorzej bo lewica promuje życie bez dzieci.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku nie chce bronić w żadnym stopniu tej posłanki, bo daaaleko mi do lewicy ale k---a, co każdy poseł na pisać o jednym? Ludzie wybrali ją za jej poglądy i jej założenia. Nie każdy będzie walczył o to samo co dla ciebie czy kogoś innego jest najważniejsze
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: nie od dziś wiadomo że lewaki są tak samo mało tolerancyjne jak prawaki. Zawsze lewicowi kretyni powołują się na paradoks tolerancji Poppera nie wiedząc że sami pod niego podlegają swoimi chorymi szowinistycznymi i skrajnymi poglądami. Brak tolerancji dla nietolerancji nigdy nie oznaczał że można kogokolwiek obrażać albo stygmatyzować za wiarę czy poglądy. Brak tolerancji jest dla nietolerancyjnych poglądów a nie ludzi.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: nie czaję obrazanie dóbr osobistych jest normalnie wpisane do kodeksu i nie można sobie poprostu po kimś jechać w tym także po orientacji. No chyba że chodzi o ochronę nie osoby ale ideologi przed obrażaniem ale wtedy nie będzie można obrażać nie tylko LGBT ale (symetrycznie) też innych poglądów czyli kościoła, kapitalizmu, komunizmu itd bo inaczej to by była dyskryminacja. Do tego jesli zaczęlibyśmy bronić uczuć nieożywionych tworów niemożliwe
  • Odpowiedz
Można zaobserwować jak to na zachodzie wygląda. Specjalne programy dla kobiet? "Ja się identyfikuje jako genderfluid i dzisiaj czuję się kobietą"

Uprzywilejowanie osób LGBT? "No jestem gejem akurat we czwartki"


@suweren_sudoku: gdzie wady? Zmieniasz sobie żeby było wygodniej i z każdej opcji czerpiesz profity.
  • Odpowiedz
To może usunąć paragraf o ochronie uczuć religijnych, zamiast wprowadzić inną uprzywilejowaną grupę?

"Pozbądźmy się wolności słowa przynajmniej Jędraszewski stanie przed sądem hehe"


@suweren_sudoku:
Dla LGBT odmowa kooperacji jest uznawana za homofobię (tęczowe piątki, odmawianie w uczestnictwie w ich imprezach, opór przy przejmowaniu instytucji publicznych - nieuznawanie małżeństw homo na równi z hetero, adopcja dzieci przez homo
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: W sejmie zasiada 460 posłów. Każdy coś tam swoim wyborcom obiecał. Każdy z nich może walczyć w sejmie o swoje postulaty, składać propozycje ustaw. Ale nie, kilka osób na twitterze napisze coś o prawach osób ze środowiska LGBT, więc na pewno nowy rząd będzie się zajmował tylko tym xD
  • Odpowiedz
@adamczo: organizacje które promuje, które reprezentuje? Podczas strajku kobiet nic nie mówiła? Potępiała cyrk jaki wtedy byl. Wybacz nie mam czasu żeby szukać dokładnych słów, bo i uogólniłem ją z jej elktoratem
  • Odpowiedz