Wpis z mikrobloga

fabuła jest szczerze mówiąc słaba , cżłowiek czeka az cos ciekawego sie wydarzy ale dostaje oklepane schematy fabularne i klisze ktore widział juz setki razy i to w lepszym wydaniu, aktorstwo poziom sredni, nie jest zle nie jest dobrze, akcji troche jest ale nic porywającego, brakuje w serialu dobrych emocji i naprawde ciekawej fabuły, ogląda sie troche jak serial klasy B lub C w ktorym całkiem przypadkiem znalazł sie rozpoznawalny i sławny
@AAAAAPsik: Wiesz co, w sumie po prostu nie mam co oglądać a jakoś mnie atakowali dzisiaj reklamami tego Stalone'a więc pomyślałem - czemu by nie obejrzeć.

Oglądam sobie na przemian Billy the Kid, Blue eye samurai bo mi się bardzo podoba wizualnie, po raz nty Kompanię braci - także tak sobie latam z lewet do prawej.
obejrzyj zamiast tego GANGS of LONDON (1 sezon, 2 jeszcze nie widziałem z braku czasu) , tez gangsterski ale duzo lepszy i wieksze emocje.


@AAAAAPsik: gangs of london, jest bardzo przerysowane, ma mega słabe cgi (zamiast nagrać w plenerze niektóre sceny, to dali taki szajs jak z painta, greenscreen jak z twitcha u kogoś kto ma 2 widzów, z czego jednym jest sam streamujący), ogólnie pierwszy sezon jest ok, drugi to
@Miecz12: wiekszosc seriali gangsterskich jest w mniejszym lub wiekszym stopniu przerysowanych, ale jesli uwazasz GOL za przerysowane to TULSA jest 3 razy bardziej przerysowana, dodatkowo w Tulsie wogole nie ma klimatu i napięcia, jakbym oglądał ulice sezamkową i wiedział ze bohaterom nic sie złego nie stanie i bedzie zawsze happy end.