Wpis z mikrobloga

Kobiety dzielą sie na TRZY główne typy:
A. szare myszki
Główne cechy szarych myszek:
- zaburzenia emocjonalne
- depresja
- zawsze zestresowane, zawsze pełne obaw
- praktycznie całkowity brak pewności siebie
- przewrażliwione, bardzo łatwo je urazić
- mocno zaniżone poczucie własnej wartości
- brak jakichkolwiek zainteresowań (ew. czytanie książek, kocyk, herbatka)
- brak instagrama, a jeśli już mają to wrzucają zdjęcia miejsc, wydarzeń, raczej nigdy swojej twarzy, chyba, że widocznej z daleka
- łatwo się #!$%@?ą
- że względu na ogromne kompleksy bardzo łatwo je poderwać (wystarczy rozmowa, zainteresowanie, trochę komplementów). Najtrudniejszy etap podrywu to żeby w ogóle taką spotkać i odezwać się, żeby nie uciekła
- praktycznie nigdy nie zdradzają
- są nijakie,
- wyglądają przeciętnie, wiele z nich maluje sie bardzo mało lub wcale, rzadko która ma "kolorowe pazurki"
- nie ubierają się wyzywająco ani seksownie, brak obcisłych spodni, krótkich bluzek odslaniajacych brzuch, brak krótkich spódniczek i krótkich spodenek
- mocno zahukane, często się wstydzą, boją się wychodzić poza jakikolwiek schemat
- w łóżku często słabe ze względu na psychikę, stres i strach, dobrze pokierowane szybko się uczą i mogą zamienić się w niezłego diabła w łóżku ("cicha woda brzegi rwie") - dużo zależy od faceta, ale też od tego czy są zboczone, ale to zawsze ukrywają bo się wstydzą

- często mają naturalny kolor włosów
- statystycznie bardziej inteligentne

B. emocjonalne toksyki
Główne cechy:
- poważne zaburzenia emocjonalne
- borderline
- egoizm
- regularne odpały zmiany nastrojów
- całkowity brak kontroli nad swoimi emocjami
- to one najczęściej zdradzają będąc w związkach
- szybko się #!$%@?ą, jeszcze szybciej się #!$%@?ą
- emocje, emocje, emocje - jedyne czym się żywią
- wybierają albo badboya, który daje im duzo emocji (nieważne czy dobrych czy zlych), albo normalnego typa, który nie zapewnia tyle emocji, wtedy one odpowiadają za emocje (agresja, krzyki, wieczne pretensje, "zawsze coś")
- dosyć łatwo je spotkać (są wszędzie) i poderwać, o ile umiesz dostarczyć DUUUUŻO RÓŻNYCH EMOCJI
- z wyglądu i ubioru duża różnorodność, trudno określić typowy wygląd
- malują sie czasem mocno, czasem slabiej - taka "stereotypowa kobieta"
- często są bardzo dobre w łóżku, nie są kłodami
- przeciętnie inteligentne

C. instagramowe karyny
Główne cechy:
- zaburzenia emocjonalne
- zaawansowany narcyzm, egoizm
- zerowa empatia
- zadufane w sobie
- roszczeniowe, ksiezniczki "mnie się wszystko należy"
- instagram przepelniony zdjeciami jej ryja; bardzo czesto także figury; jeśli uważa, że jest ładna - dużo zdjęć z ujeciami na dupę, zdjęć w skąpych ubraniach, w strojach kapielowych
- zawsze muszą być "zrobione pazurki"
- zawsze umalowane toną szpachli
- jeśli nie jesteś przykokszonym Sebą z siłki, nie masz dobrego auta, nie epatujesz mnóstwem hajsu, poderwanie jest praktycznie niemożliwe a przynajmniej bardzo bardzo trudne
- włosy praktycznie zawsze długie i proste, b. często pofarbowane
- uważa, że dupa/cycki/figura to jej największa zaleta, podczas gdy często jest to jej jedyna zaleta (a często nawet i tego nie ma)
- u facetów szukają głównie dobrego wyglądu i sporego hajsu
- telefon - zawsze iPhone
- bardzo słabe w łóżku
- niska lub bardzo niska inteligencja

---

Są jeszcze dwa poboczne, rzadziej spotykane typy:
- lewaczka/artystka
- "pasjonatki" różnego typu zakochane do szaleństwa w wybranej dziedzinie, np. "koniary", "sportsmenki"

---

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #psychologia #ladnapani #zwiazki
ziuaxa - Kobiety dzielą sie na TRZY główne typy:
 A. szare myszki
Główne cechy szaryc...

źródło: temp_file1964379734894068613

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@N0vember nie byłem w związku z żadnym facetem, nie znam osobiście żadnego wykopka więc nie będę się wypowiadać na temat o którym niewiele wiem.

Tutaj dzielę się doświadczeniem zgromadzonym w wieku związkach z różnymi typami lasek. Mówię tylko o tym co wiem z doświadczenia

@ziuaxa skoro Ty tak mowisz, to musi tak byc. Teraz o facetach albo o rodzajach wykopkow, o
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KingaM jak byłas w życiu w więcej niż 6 związkach to sama napisz coś o typach facetów chętnie poczytam. Ja nie byłem nigdy z żadnym facetem. Nie wypowiadam się na tematy o których nie mam pojęcia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kremufka2137 zawsze jak widzę taki komentarz to od razu mam przeczucie, że znowu jakiś niedoje...ny mózgowo typ. Potem wchodzę w profil na Mikroblogu, żeby sprawdzić czy mam dobre przeczucie.

Zero zdziwienia. U ciebie aktywność na tagach: #elagawin #danielmagical #patostreamy #kapitanbomba #narkotykizawszespoko

Was powinno się prądem... Wypad na czarno kmiocie plebejski. Tacy ludzie jak ty są śmietnikiem społeczeństwa. IQ robaka. Nara
  • Odpowiedz
@ziuaxa: A ja mam swoje typy: Kurfa jawna i kufra niejawna. #!$%@? jawna kobieta np w domu publicznym prostytutka i #!$%@? niejawna która jest ukryta to większość kobiet czyli egoizm, materializm, księżniczkowanie, dawanie dupy bed bojom
  • Odpowiedz
@ziuaxa ja bym wypisała typy facetów w skrócie:
-szowiniści z niska samoocena, lubią czuc się lepszymi od kobiet i poniżać kobiety w każdej możliwiej okazji

-mizogini co czasem udają normalnych facetów przez co można ich polubić a później coś zrobią lub powiedzą przez co wylewa się z mich żal do kobiet i agresja za to ze rzeczywistość relacji nie jest taka jak w ich bajkowej wersji w ich głowach. Często to bialorycerze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kitku_Karola zgadzam się, chociaż Ty raczej wymieniłaś konkretnie typy różnych zaburzeń, które są częste u facetów.

Ale tak, zgadzam się, dosyć trafne - chociaż tak jak mówiłem wcześniej, nie mam zbyt wiele doświadczenia w temacie zawiązków z facetami jeśli chodzi o facetów.

Ale chyba nie napisałaś o romantykach bo to też jest spora część facetów, którzy pragną miłości bardziej niż czegokolwiek innego i bardziej od zaliczania lasek ich marzeniem jest moc się
  • Odpowiedz
@ziuaxa nie byłam w związku ani na randce z takim romantykiem, może dlatego o nich nie pomyślałam. Znam przypadek dwóch takich romantycznych ale oni mieli raczej syndrom „tej jedynej” która ich ostatecznie nie chciała lub friendzonowala. Nie wiem jak ich losy sie potoczyły bo owych na studiach znałam i już dawno nie mam z nimi kontaktu. Fajne chłopaki ale zapatrzeni w jedna kobiete która ich nie chce a oni ja idealizują i
  • Odpowiedz
@Zerp możesz podpiąć pod szowinistów bo w sumie czym się roznia? Jak kobiete traktuja jak przedmiot to wg mnie jak szowiniści tylko w ładnym opakowaniu i białych rękawiczkach
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kitku_Karola nie no chad alvaro ruchacz to chyba nie jest szowinista. Nie jest tak, że chad/alvaro ma gadkę o pięknych oczach czy inna bajere przepełnioną komplementami, więc laski uważają ich za najlepszych? Uwodzicielskich, slodkich i meskich jednocześnie, a jak już ją przeleci i zostawi to jeszcze wzdychają za nim kilka tygodni, żałując że nadal ich nie szmaci?

Szowinista chyba ma jednak inne podejście do kobiet, a łaczy ich w sumie tylko to,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kitku_Karola to jeszcze mi powiedz czemu nie byłaś nigdy z romantykiem na randce? Jestem ciekawy w sumie. To z jakimi typami, z twojej wyliczanki, byłaś na randkach/w zwiazkach? Wszystkich których wymieniłaś?
  • Odpowiedz