Wpis z mikrobloga

Kobiety dzielą sie na TRZY główne typy:
A. szare myszki
Główne cechy szarych myszek:
- zaburzenia emocjonalne
- depresja
- zawsze zestresowane, zawsze pełne obaw
- praktycznie całkowity brak pewności siebie
- przewrażliwione, bardzo łatwo je urazić
- mocno zaniżone poczucie własnej wartości
- brak jakichkolwiek zainteresowań (ew. czytanie książek, kocyk, herbatka)
- brak instagrama, a jeśli już mają to wrzucają zdjęcia miejsc, wydarzeń, raczej nigdy swojej twarzy, chyba, że widocznej z daleka
- łatwo się #!$%@?ą
- że względu na ogromne kompleksy bardzo łatwo je poderwać (wystarczy rozmowa, zainteresowanie, trochę komplementów). Najtrudniejszy etap podrywu to żeby w ogóle taką spotkać i odezwać się, żeby nie uciekła
- praktycznie nigdy nie zdradzają
- są nijakie,
- wyglądają przeciętnie, wiele z nich maluje sie bardzo mało lub wcale, rzadko która ma "kolorowe pazurki"
- nie ubierają się wyzywająco ani seksownie, brak obcisłych spodni, krótkich bluzek odslaniajacych brzuch, brak krótkich spódniczek i krótkich spodenek
- mocno zahukane, często się wstydzą, boją się wychodzić poza jakikolwiek schemat
- w łóżku często słabe ze względu na psychikę, stres i strach, dobrze pokierowane szybko się uczą i mogą zamienić się w niezłego diabła w łóżku ("cicha woda brzegi rwie") - dużo zależy od faceta, ale też od tego czy są zboczone, ale to zawsze ukrywają bo się wstydzą

- często mają naturalny kolor włosów
- statystycznie bardziej inteligentne

B. emocjonalne toksyki
Główne cechy:
- poważne zaburzenia emocjonalne
- borderline
- egoizm
- regularne odpały zmiany nastrojów
- całkowity brak kontroli nad swoimi emocjami
- to one najczęściej zdradzają będąc w związkach
- szybko się #!$%@?ą, jeszcze szybciej się #!$%@?ą
- emocje, emocje, emocje - jedyne czym się żywią
- wybierają albo badboya, który daje im duzo emocji (nieważne czy dobrych czy zlych), albo normalnego typa, który nie zapewnia tyle emocji, wtedy one odpowiadają za emocje (agresja, krzyki, wieczne pretensje, "zawsze coś")
- dosyć łatwo je spotkać (są wszędzie) i poderwać, o ile umiesz dostarczyć DUUUUŻO RÓŻNYCH EMOCJI
- z wyglądu i ubioru duża różnorodność, trudno określić typowy wygląd
- malują sie czasem mocno, czasem slabiej - taka "stereotypowa kobieta"
- często są bardzo dobre w łóżku, nie są kłodami
- przeciętnie inteligentne

C. instagramowe karyny
Główne cechy:
- zaburzenia emocjonalne
- zaawansowany narcyzm, egoizm
- zerowa empatia
- zadufane w sobie
- roszczeniowe, ksiezniczki "mnie się wszystko należy"
- instagram przepelniony zdjeciami jej ryja; bardzo czesto także figury; jeśli uważa, że jest ładna - dużo zdjęć z ujeciami na dupę, zdjęć w skąpych ubraniach, w strojach kapielowych
- zawsze muszą być "zrobione pazurki"
- zawsze umalowane toną szpachli
- jeśli nie jesteś przykokszonym Sebą z siłki, nie masz dobrego auta, nie epatujesz mnóstwem hajsu, poderwanie jest praktycznie niemożliwe a przynajmniej bardzo bardzo trudne
- włosy praktycznie zawsze długie i proste, b. często pofarbowane
- uważa, że dupa/cycki/figura to jej największa zaleta, podczas gdy często jest to jej jedyna zaleta (a często nawet i tego nie ma)
- u facetów szukają głównie dobrego wyglądu i sporego hajsu
- telefon - zawsze iPhone
- bardzo słabe w łóżku
- niska lub bardzo niska inteligencja

---

Są jeszcze dwa poboczne, rzadziej spotykane typy:
- lewaczka/artystka
- "pasjonatki" różnego typu zakochane do szaleństwa w wybranej dziedzinie, np. "koniary", "sportsmenki"

---

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #psychologia #ladnapani #zwiazki
ziuaxa - Kobiety dzielą sie na TRZY główne typy:
 A. szare myszki
Główne cechy szaryc...

źródło: temp_file1964379734894068613

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kosmita

@ziuaxa: brakuje kategorii "kobiety, z którymi warto być"


Jak kiedyś na taką bez zaburzeń emocjonalnych trafię, to zaktualizuje listę i zawołam. (
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kosmita

@ziuaxa: myślałem że to uniwersalny podział, a nie charakterystyka twoich ex ¯\(ツ)/¯

¯_(ツ)_/¯

W końcu jednemu zależy na ładnej dupie (typ C), innemu na obciaganiu w samochodzie jadac po autostradzie (typ B), a inny lubi mieć spokój i grać z różowa w
  • Odpowiedz
@ziuaxa wg mnie jest to szowinista bo nie traktuje kobiet jak ludzi z poszanowaniem ich uczuć. Wg mnie każdy kto coś udaje czy to bajere czy bycie wolnym (mimo ze ma się żonę czy dziewczynę) to w skrócie szowinista bo nie szanuje tych kobiet z którymi się spotyka. Jak chce mieć kochanki czy ons to można poszukać chętnych na to a nie mydlić oczy by użyć i odejść. Tak ja to
  • Odpowiedz
@ziuaxa może dlatego ze tych romantyków jest mało ogólnie (może tez z wiekiem z tego wyrastają), a ja nigdy nie byłam pięknością. Tych co znam 2 romantyków to oni wzdychali do bardzo pięknych kobiet, których praktycznie nie znali za bardzo osobiście (kilka przypadkowych rozmów, albo jedna randka). No opcji dlaczego nie spotkałam jest dużo. Może tez to ze to z reguły ja zapraszałam facetów na randki a nie oni mnie, a
  • Odpowiedz
może dlatego ze tych romantyków jest mało ogólnie (może tez z wiekiem z tego wyrastają),


@Kitku_Karola: Nazwałaś ich normikami, którzy są w związkach. Romantyk, który już jest ze swoją kobietą, nie będzie przecież podrywał innych kobiet, więc jest ukryty we mgle wojny. Taki bez kobiety też nie będzie, ale za to toksyczna julka ci opowie o takim jednym, który smali do niej cholewy.
  • Odpowiedz
@Nemayu normikami nazwałam takich co to szybko kogoś znajdują i często zakładają rodziny np. 23-25 lat i już po slubie a przed 30tka już 1-2 bombelki. Taki z reguły jak jest singlem to koło 40-50tki gdy już dzieci dawno odchowane, a jeśli nie miał dzieci przed 30tka bo go dziewczyna rzuciła z jakiś powodów to jak tylko znajdzie nowa dziewczynę to często zaraz z nowa ma dzieci. Taki raczej cały swój
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola:

normikami nazwałam takich co to szybko kogoś znajdują i często zakładają rodziny np. 23-25 lat i już po slubie a przed 30tka już 1-2 bombelki.

No i jak romantyk kogoś znajdzie, to nazywasz go normikiem, bo sobie kogoś znalazł, pomimo że jest romantykiem. Dlatego napisałem, że nazwałaś ich normikami.

Cherry picking i rozumowanie kołowe - romantyk jest sam, a jak nie jest sam, to nie jest romantykiem, bo nigdy
  • Odpowiedz
@Nemayu pierwotnie w mojej liście nie było romantyków w ogóle. Później ktoś o nich wspomniał i raczej to mi przypomniało kolegów z niespełnionym syndromem „tej jedynej”. Jakkolwiek będę się tłumaczyć dla mnie to osobna kategoria raczej samotników bo nie znam romantyków w związkach. Albo po prostu inaczej widzimy definicje „romantyków” bo dla mnie romantycy raczej maja nierealne wyobrażenia na temat relacji takie bardziej jak z filmów gdzie zamiast rozmawiać na temat
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola:

Epoka romantyzmu to okres, kiedy najbardziej skupiano się na życiu wewnętrznym człowieka. Dla romantyków ważna była duchowość, emocje i uczucia. Pociągała ich także odrębność jednostki ludzkiej, jej odmienność i indywidualność.


Tutaj nie ma nic o teatralnym zachowniu,
  • Odpowiedz
@Nemayu No tak to widzę jak słyszę słowo romantyzm. Od razu przypominają mi się te filmy romantyczne które kończyły się na pierwszym pocałunku i wyznaniu miłości. Te gadanie o emocjach to widzę jako docelowa rzecz która trzeba stosować w związku by trwał i był pielęgnowany. Coś jak to ze do herbaty trzeba dodać wodę bo inaczej to nie działa jak powinno i nie będzie smakować. Noi gadania o emocjach można się
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola:

Noi gadania o emocjach można się nauczyć jeśli się chce. To umiejetność jak kazda inna.

Większość ludzi nie chce i nie potrafi. No i też nie ma od kogo się nauczyć, a poza tym tak jak na wykopie często piszą, laski nie lubią rozmawiać o uczuciach mężczyzn, bo uznają to za słabość. No i to się samo napędza.

wolałabym to przegadać co miał na myśli co ja czułam jak mi
  • Odpowiedz
@Nemayu nie o uczuciach tylko o emocjach. Komunikaty „ja”, ogółem zdrowa komunikacja. Są na to książki i można uczyć die tego na terapii par. Czyli ona nie wyrzuca śmieci i nie sprząta po sobie wiec zamiast jej powiedzieć ze jest leniem i brudasem co by zepsuło atmosferę obrażaniem się wzajemnie i oskarżeniami to mówisz o emocjach jakie masz: czuje się osamotniony w obowiązkach domowych i bardzo bym chciał byś tez zajmowała
  • Odpowiedz
@Nemayu mówimy o innych definicjach jednego słowa. Gdybym przyjęła Twoja definicje to bym inaczej pisała opis romantyka i normika, ale tej definicji nie zmieniłam tylko napisałam jak ja widzę. Poza tym definicje słów często mogą się zmieniać i mogą mieć inne znaczenie potoczne a inne z jakieś dziedziny. Tez z biegiem wieków dane słowo co innego oznacza np. Humanista kiedyś to był światły człowiek o wielu talentach jak Leonardo da Vinci
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: Ha ha jestę szarą myszką czy raczej szarym szczurem/myszem. Zaburzenia przerobiłem, uporałem się z nimi przy pomocy psychiatry/leków/terapii i wsparciu mojej (dziś żony a tedy jeszcze dziewczyny).
Wszystkim więc polecam bycie szarą myszką w wersji męskiej. Tylko pamiętajcie żeby dbać o siebie w sferze psychicznej. Warto.
  • Odpowiedz