Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam konta a chciałem sprostować jedną rzecz. Można przeczytać po raz kolejny farmazon na wykopie.

"oj nie z 2024 tylko z 2024 i 2025. A pewnie wielu jeszcze nie wie ze strzelilo sobie w stope ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kupuja mieszkania z terminem oddania na koncowke 2025 i pewnie nie zdaza w 2lata przeniesc sie do tych ciasnych klatek po 600k"


Chodzi o przeniesienie własności mieszkania, wtedy zaczyna zegar tykać. Własność jest przenoszona jest często kilka miesięcy PO zakończeniu budowy. PO wyodrębnieniu mieszkania w KW. Miejcie trochę honoru i nie piszcie fake newsów, bo to aż przykre, że nie wiecie jak działa świat.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@WielkiPowrut88: Juz w sumie dawno przestałem się zastanawiać nad tymi kretynizmami, które tu ludzie wypisują czasami, bo te same tematy są wałkowane setki razy i te same pytania zadawane setki razy a potem te same idiotyzmy powielane w odpowiedziach a na 95% pytań odpowiedzi są w ustawie. Ludzie bronią się przed przeczytaniem tej ustawy co najmniej jakby to wymagało doktoratu a w zasadzie to wystarczy podstawowa umiejętność czytania.
@mirko_anonim: Ja to juz nie czytam wszystkich komentarzy pod tymi postami bo czasami ubywa mi punktów IQ od samego czytania i muszę znowu nakładać sobie porcje bigosu....
tak samo jak Mick gada, że zabraknie pieniędzy dla wniosków z 2023, trzeba na czarną listę dodawać trolli, bo tylko człowiek niepotrzebnie się denerwuje ( ͡º ͜ʖ͡º)


@eehhh: A jak jednak sie pomylil to unika tematu