Wpis z mikrobloga

@gharman: "Czy jeżeli kredytobiorca nabył w drodze dziedziczenia jedynie udział w lokalu lub domu to może skorzystać z Bezpiecznego Kredytu 2%? Tak, przy czym nabyty udział nie może przekraczać łącznie 50 % (przez kredytobiorcę i osobę prowadzącą z nim wspólne gospodarstwo domowe)" - cytat ze strony rządowej
@demimka: widać, że mało ogarniasz i próbujesz swoją nieudolność zrzucić na innych. Albo jesteś głupia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W najlepszym momencie były oferty w bankach na stałe z oprocentowaniem 3% z czymś. 7% to było już po podwyżkach stop.
@majkel88 w 2021? W 2020 może, na pewno nie w 2021. Chociażby dlatego, że zmienne wynosiły już wtedy jakieś 2,5%-3%. Oferty kredytowe mam z kwietnia 2021 bo wtedy składałam wniosek, z ING, Millenium, Pekao SA i z mBanku. Kraków z wkładem własnym >20%. I stałe wynosiły minimum 5%. A chyba nie wiesz, że oferty na oprocentowanie stałe uwzględniają nie wibor w dniu złożenia wniosku, ale prognozy analityków banku. A oczekiwania rynku były
@xevske Ty to nie wiem czy dostaniesz. Nie wiem jaką masz zdolność i czy łapiesz się na ten kredyt, ale niewątpliwie taki kredyt istnieje. Można taki kredyt wziąć między innymi w PKO, Pekao, Alior, mBank i pewnie paru innych.
Pozdrawiam.
W najlepszym momencie były oferty w bankach na stałe z oprocentowaniem 3%


@majkel88: Były na końcu 2020 i samym początku 2021, dosłownie kilka miesięcy. Potem większość 2021 były 4-5%, pod koniec to było już 5-6%.