Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up5.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Mamy oficjalnie koniec szóstego tygodnia okresu masowego, około 15-16kg na plus względem wagi na początku.

Od dziś zaczynam minicut który potrwa około 2 tygodnie.

Obecna waga około 117,5-118,5kg.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 330B/35T/420WW 5x
Wolne - 300B/85T/180WW 2x

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Saa:
Test
Bold
Gh (pre)
Insa (pre i post)
PEG MGF (post)

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 6x40min. (nie robię tylko w LEGS 1)
Kroki 10k codziennie.

Formę widzicie na zdjęciu, dla mnie jest idealnie i w idealnym momencie zostałem wrzucony na minicut.
Przez te 14 dni myślę że śmiało spadnie jakieś 4-5kg, potem lecę na badania i rozpoczynamy drugi etap budowania masy mięśniowej.
Teraz zbieram się na mocny trening nóg, a potem praca i odpoczynek. ;)
Miłego wtorku!

Leciiiimy dalej. :)

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up5.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w d...

źródło: IMG_6272

Pobierz
  • 46
@Lewusx
1. Jakieś konkretne badania bedziesz robił czy po prostu ogólne dla kontroli?
2. Czy dodajesz coś z suplementacji do tego minicuta (np. Frag czy coś)?
3. Ile według ciebie % to dieta a ile % to trening w osiąganiu twojego sukcesu?
  • 0
@Ncaoj99t:
1. Badania szersze, nie wiem dokładnie co tam będzie, ale na pewno dużo tego bo pierwsze badania po sezonie startowym.

2. Zapomniałem napisać w sumie, 40mcg clenu rano.

3. Nie ma dla mnie takiego ratio, ale ciężki trening uważam za ważniejszy niż idealna dieta.
@Lewusx: priorytet na rozrost tyłu: plecy + dwujeczki na całą masę czy będziecie jakoś mieszać?

Z przodu z ostatnich zawodów ciężko się do czegokolwiek #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam tylko, że widziałem kilka komentarzy, że masz małą klatę, ale to chyba tylko w relacji do #!$%@? wielkich barków w pozach przodem.
  • 1
@Xinnoth: Przednia taśma u mnie dominuje, klatka, barki, łapy są git i tutaj np. komentowali że klatka jest mała, jak robiłem pozę w której jej tak naprawdę nie ma, a eksponowane są barki (wypchane na przedni plan).

Plecy w lidze PRO to jest kosmos i myślę że z rok to bity będę miał na głównie właśnie rozbudowę ich.

Jakby coś się zmieniło to na pewno tam tutaj znać. :D

Tutaj można