Wpis z mikrobloga

  • 62
@Reretos: nie zejdzie, nie ma w internecie żadnego wyścigu na 100m. Może sobie biegać na 50 metrów bo sprinterzy niszczą amatorów dopiero na 2giej częsci dystansu
  • Odpowiedz