Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie z badania bolącego jądra o którym informowałem w tym wpisie https://wykop.pl/wpis/73512965/za-tydzien-ide-do-urologa-sprawdzic-czemu-mnie-jaj
Nie spodziewałem się, że tyle osób to będzie obchodzić xD Ta strona jest niesamowita ( ʖ̯)

Jak widać na zdjęciu karty, którą otrzymałem wszystko jest w porządku. Było robione usg nerek, jajek i okolicy i wszystko jest w normie.
Skąd więc ból? Lekarz stwierdził, że wynika to z obciążenia dolnej części kręgosłupa przez stojący tryb pracy (jakby kogoś to interesowało to od 5 lat robię w gastro).

Zaraz jak ogarnę jak działa wołacz (o!) to zawołam plusujących.
#gownowpis #jadra #urologia #zdrowie #szycheucontent
Pobierz SzycheU - Wróciłem właśnie z badania bolącego jądra o którym informowałem w tym wpisi...
źródło: JądroKurwaMnieBoli
  • 91
@SzycheU: od półtora roku zmagam się ostrą rwą kulszową wywołaną przez dyskopatię na dwóch dyskach. Obecnie jest całkiem nieźle dzięki fizjoterapii. Ale pamiętam że w szczycie dolegliwości też rzucało mi się dość mocno na jedno jajo, też byłem obsrany, ale na USG nic nie wyszło, a wraz z poprawą objawów kręgosłupowych minął ból jaja. Zdrowia! ()
@SzycheU Chopie miałem to samo 3 lata temu. Bolało jajo i pachwina No to szybka akcja do urologa, sprawdzenie wszystkiego łącznie z prostatą i tez mówił ze to ucisk od kręgosłupa. Pojechałem więc do fizjo i po jednej wizycie już była poprawa. Kilka wizyt i ćwiczenia i wszystko ok od tego czasu. Ale niedługo skocze na badanka profilaktyczne bo to moment.
@SzycheU: u Ciebie ból od stania, a mi powiedziano, że od siedzenia xD dużo zdrówka Mirku, ale mimo wszystko ból może uśpić czujność. Od teraz może się wydawać "typowym" bólem, ale można przez to przeoczyć poważniejsze zmiany
@SzycheU teoretycznie w bance odbytnicy nie powinno być kreta ¯(ツ)/¯ mi jak uro zaglądał to potem po wyjęciu palców czułem ochotę na klocka ale szybko minęła


@Rolnikt: wspaniała przygoda XD