Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie z badania bolącego jądra o którym informowałem w tym wpisie https://wykop.pl/wpis/73512965/za-tydzien-ide-do-urologa-sprawdzic-czemu-mnie-jaj
Nie spodziewałem się, że tyle osób to będzie obchodzić xD Ta strona jest niesamowita ( ʖ̯)

Jak widać na zdjęciu karty, którą otrzymałem wszystko jest w porządku. Było robione usg nerek, jajek i okolicy i wszystko jest w normie.
Skąd więc ból? Lekarz stwierdził, że wynika to z obciążenia dolnej części kręgosłupa przez stojący tryb pracy (jakby kogoś to interesowało to od 5 lat robię w gastro).

Zaraz jak ogarnę jak działa wołacz (o!) to zawołam plusujących.
#gownowpis #jadra #urologia #zdrowie #szycheucontent
SzycheU - Wróciłem właśnie z badania bolącego jądra o którym informowałem w tym wpisi...

źródło: JądroKurwaMnieBoli

Pobierz
  • 91
@Jawor9008 no to generalnie powiem ci, że w całej Polsce lokali serwujących deep dish jest może ze trzy, także nawet jeśli nie poznajesz pizzy hut po zdjęciu, to i tak szansa na to, że trafiłeś z tym deep dishem jest minimalna xd
@SzycheU miałem podobną sytuację kiedyś :) Nawet wylądowałem na SOR bo tak "jaja" bolały. Stwierdzili sobie radośnie, że to zapalenie jądra prawego, a okazało się, że to ból promieniujący od kołki nerkowej spowodowanej kamieniem nerkowym. Na USG też było super, czysto - Pan zdrowy to co Pana boli ( ͡º ͜ʖ͡º). Generalnie złogi na USG ciężko wykryć. Trzecia wizyta na SOR zrobiło tomograf i wyszedł kamień.

Na
@enterprize: przepuklina w okolicy jądra to z tego co mi mówili urolodzy czasem idzie zauważyć gołym okiem różnice w jądrach, ale nie tak jak zawsze że jedno jest większe drugi nie.

zwykle ból w okolicach jądra to te "żylaki powrózka nasiennego" które się operuje chyba tlyko na nfz od 3 stadium.

Jądra są tak unerwione że jak złapiesz sobie za żyłkę łączącą jądro i ściśniesz odpowiednio to możesz mieć ból aż
@SzycheU: mam to samo. Jakie zalecenia dał Ci lekarz?


@WuZet_: twardy materac, i nie słuchaj wykopków, + ćwoczenia od marka pruszczyńskiego.

Nie słuchaj wykopków które ci powiedzą że dobry materac swoje kosztuje, mam taką firmę od której sam kupiłem materac na dolegliwości dolnego odcinka i jak ręką odjął. Koszt materaca 90x200 gwarancja 5 lat za 350-450zł pianka hr35 a nie inne pseudo gówna z allegro
@SzycheU: to Ci powiedzieli xD
Ja miałem wszystkie badania zrobione, usłyszałem tylko, że zbyt łagodne zmiany na operację i proszę sobie tak żyć.
Od siebie polecam wzmacniać mięśnie brzucha i pleców na siłowni, robić tzw "deskę" rozciąganie nóg jak do szpagatu
@SzycheU zdrowia miras. Jak widać najlepiej nie wyciągać zbyt pochopnie wniosków bo możemy się uśmiercać niepotrzebnie. Ile to razy człowiek już miał raka itd. Bo nawynyslal sobie chorób. Jeszcze raz sto lat
@WuZet_: ja miałem operacje torbieli przez podejrzenie raka jądra, bo coś niewyraźnie na usg było + czasem bolało, wycieli to i dalej czasem był ból pleców. To jakby inna sprawa, ale zauważyłem że pytałeś.

połóż się na materacu i zobacz czy zapada ci się dupa, bo u mnie tak było, mega miękki materac, i ciężko zasnąć + budzisz się z bólem pleców, zmieniłem na twardy + poduszka za 60zł z ikei