Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie z badania bolącego jądra o którym informowałem w tym wpisie https://wykop.pl/wpis/73512965/za-tydzien-ide-do-urologa-sprawdzic-czemu-mnie-jaj
Nie spodziewałem się, że tyle osób to będzie obchodzić xD Ta strona jest niesamowita ( ʖ̯)

Jak widać na zdjęciu karty, którą otrzymałem wszystko jest w porządku. Było robione usg nerek, jajek i okolicy i wszystko jest w normie.
Skąd więc ból? Lekarz stwierdził, że wynika to z obciążenia dolnej części kręgosłupa przez stojący tryb pracy (jakby kogoś to interesowało to od 5 lat robię w gastro).

Zaraz jak ogarnę jak działa wołacz (o!) to zawołam plusujących.
#gownowpis #jadra #urologia #zdrowie #szycheucontent
Pobierz SzycheU - Wróciłem właśnie z badania bolącego jądra o którym informowałem w tym wpisi...
źródło: JądroKurwaMnieBoli
  • 91
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SzycheU: kurczę mnie jajka bolały od dłuższego czasu jedna urolog powiedziała ze to od kręgosłupa. Troszkę mnie to zdziwiło mimo faktu ze z bólem pleców jesteśmy ziomkami od wielu lat. Poszedłem do 2 babki i mi wynalazła żylaki jąder :/
@SzycheU: o, też miałem podobnie
wyszło że oprócz jakiejś małej kropki do obserwacji nie dzieje się nic złego z moimi jajcami, dostałem suplement diety który był niezły ale dość drogi, za to po prostu zmieniłem garderobę i noszę gatki o rozmiar większe i wróciłem do chodzenia w dresach - od tamtej pory już nigdy mnie nie bolało
@SzycheU: I git że wszystko ok. Ja raz miałem zapalenie najadrza stwierdzone po macankach lekarzy, nie było klasyczne jak z opisów na internecie, ale jak jechałem na sor po telefonie do konsultacji to łzy w oczach. Bo coś bolało od rana, wieczorem prysznic i wymacalem jakiś guzek. Ale nie wiem czy też nie było to powiązane z kręgosłupem, bo bóle miewam czasem, a wtedy też miałem bol w pachwinie. Ale strach
@SzycheU: ja miałem jednak coś spuchnięte, bo to było prawe jajo, a na usg wyszło jedynie na lewym jakaś malutka torbiel. Ale usg miałem dopiero miesiąc po tym stwierdzonym zapaleniu najadrza. Miałem antybiotyk, kilka macan kontrolnych i tyle. Tylko dziwne skąd się to wzięło, może ex się puszczała, kto to wie. Od tamtej pory juz ok, a było to z 5 lat temu więc podejrzewam, że było to zapalenie. Aż jak
@SzycheU: Nie chce straszyć, ale kontrolnie podbij do ortopedy aby ci zlecił rezonans odcinka lędzwiowego i biodra, u mnie zaczęły się tak bóle od martwicy biodra, gdybym trafił dobrego ortopede na starcie to bym aktualnie nie musiał czekać na zabieg wstawienia endo

Chociaż jak u ciebie to trwa od 5 lat, to faktycznie może być 100% kregosłup, tak czy siak warto rezonans zrobić i działać wcześniej, poprzez ćwiczenia lub wizytę u
@SzycheU: nie przeczytałem wszystkich komentarzy, więc to co napiszę być może się już tu pojawiło, ale powiem coś z doświadczenia - jakiś czas temu poszedłem do lekarza bo bolało mnie lewe jądro. Internista zbadał okolice oraz kręgosłup i z miejsca wysłał mnie do neurologa, który zlecił MRI. Okazało się, że mam dyskopatię w odcinku lędźwiowym. Po rehabilitacji przeszło jak ręką odjął
Skąd więc ból? Lekarz stwierdził, że wynika to z obciążenia dolnej części kręgosłupa przez stojący tryb pracy


@SzycheU: za gruba dupa i wór wpada między uda, które gniotą jajka


zdrowych jajek życzę
@SzycheU: poćwicz mięśnie dna miednicy(Kegla), czasem ból może iść od prostaty mimo iż z nią jest wszystko ok więc na nią dobrze działa cynk witamina D oraz magnez, zbadaj I możesz suplementowac, wypij czasem zieloną herbatę, pojedz pestki z dyni, avocado daj w dietę, po tych radach po czasie ból powinien Ci ustąpiac, nie twierdzę że lekarz się myli mówiąc że to kręgosłup ale to co wymieniłem może też pomoc na
Skąd więc ból? Lekarz stwierdził, że wynika to z obciążenia dolnej części kręgosłupa przez stojący tryb pracy (jakby kogoś to interesowało to od 5 lat robię w gastro).


@SzycheU: Miałem podobnie i lekarz stwierdził, że to z powodu siedzącego trybu pracy xD
@SzycheU no to panie, gratulacje! Teraz czas wziąć się za siebie i napierdzielać geyową jogę :D sam też napierdzielam (zazwyczaj jak już nakur wia) więc No Homo!
@SzycheU: ja mam czasem bóle tak o, przy obijaniu jajek lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°), czasem samoistnie. Byłem zbadać fizykalnie i lekkie zgrubienia, ale USG czyste. Mam jeszcze posiew do zrobienia.