Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszedłem sobie rano na wykop i nie wiem po co mi to było( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klasyczne normik things.

Jest sobie wpis https://wykop.pl/wpis/73643999/ehh-trzymajta-sie-tam-w-tych-kolchozach-i-na-neeci

I wpadły normiki typu @Notes (toksyczny typ), jakiś @Bover (kolejny toksyczny typ), którzy gadają głupoty od rzeczy.
Mam pytania do was:
- czemu nie jesteście drugim Elonem Muskiem?
- czemu nie jesteście tacy bogaci jak Jeff Bezos?
- czemu nie macie po 2 metrów wzrostu?
- czemu nie jesteście mistrzami olimpijskimi w jakiejś dyscyplinie?
- czemu nie pobiliście jakiegoś rekordu świata w sporcie?
- czemu nie nagraliście piosenki, którą śpiewałby cały świat i byłaby top1 na listach przebojów?
- czemu nie stworzyliście filmu, za który dostalibyście oscara?
- czemu nie dostaliście nobla?

Niezłe leniwe buły z was, macie wszystko co każdy normalny człowiek do osiągnięcia takiego sukcesu, moglibyście mieć wszystko, być obrzydliwie bogaci, a wy postanowiliście zalogować się na wykop, portal dla przegrywów i pisać swoje pełne frustracji do innych posty.

Wystarczyłoby, że wstawalibyście o 5 rano i brali 2 prysznice dziennie, ale nie, lepiej spać do południa i brać jeden prysznic. Sami jesteście sobie winni.

PS muszę chyba założyć konto żeby orać normików, bo coś za bardzo panoszą się po serwisie.

#bekaznormictwa #takaprawda #blackpill #bekazpodludzi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim jesteś debilem czy tylko udajesz?
Czytać nie potrafisz czy masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu?

Biorąc pod uwagę treść twojego wpisu wychodzi na to, że pewne rzeczy trzeba ci wyjaśnić jak komuś opóźnionemu w rozwoju więc skup się!

-jestem drobnym przedsiębiorca który bardzo dobrze zarabia. Lubię to co robię i jestem z tym szczęśliwy. Nie chciałbym nigdy w życiu być drugim muskiem bo nie jest mi to do szczęścia potrzebne.

-patrz