Wpis z mikrobloga

#hotelparadise https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HrMd6L2TZNuiowY9gBrta2xGYxdX9Bede82dQRyVPKWUv5t7S7BqEDMUP65eHsLMl&id=100003846670380
A teraz porównajcie sobie nasze modeleczki z innych sezonów i współpracę. Klasą i wyższością może się liczyć z Monią.
Dodatkowo co już było, ale może Ci co piszą że dziewczyna jest jakaś utrzymanką :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0S18LguuvK21Uaz9RPm5B6opLyC9RjriEiRiddWLXAkDU9PoDXk8SpsCZVvf2AVmVl&id=100003846670380
Nie chce być tutaj jakimś obrońcą, ale zarzucanie takich tekstów, bez dowodów to przesada dla mnie.
  • 11
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: na FB? ja się tam nie znam, ale ilość wyświetleń pokazuje się tam pod wyrzuconymi filmikami, albo stories. Nie wiem czy wejście do kogoś na prywatny profil ma aż taki wpływ.
  • Odpowiedz
@Aurelia2021: no właśnie, nie dość że piękna to jeszcze utalentowana i bystra. Już widzę jak cycata coś projektuje hahahaha ich szlag trafiał szczególnie te puste dziunie że do pięt jej nie dorastająi nigdy nie dorosną i to jest cała prawda oLucji
  • Odpowiedz
  • 2
@Georegik Tak boli mnie po prostu że dziewczyna która swoimi osiągnięciami może motywować młode pokolenia które oglądają tego typu program jest źle przedstawiona przez jakaś głupią plotkę że ma sponsora. Martwi mnie ze jedyne osiągnięcie które przychodzi na myśl to dążenie do perfekcji pod względem wygladu i znalezienie sponsora. Łucja modelka była dodatkowo , moim zdaniem szczęście To nie pokazywanie zabiegów na insta lub robienie dzióbków, szmaty od sponsorów, ale pasja u
Aurelia2021 - @Georegik  Tak boli mnie po prostu że dziewczyna która swoimi osiągnięc...

źródło: temp_file6515993723859258831

Pobierz
  • Odpowiedz
No Łucja to po prostu fajna dziewczyna, przesluchalam wywiad z nią i chciałabym mieć taką koleżankę. Natomiast z wiedźmami takimi jak Kori Tori i srori nie bo to paskudne i zawistne babska - nie pojmują że kobieta może coś osiągnąć poza nowym nosem czy sztucznymi cycorami i wg ich mniemania tylko dzięki sponsorom. Mongolica tak się przy Łucji odpaliła bo już miała plan na wielką miłość z Krzysiurem a kto wie czy
  • Odpowiedz